Bolesti ramen, loktů, zápěstí a další bolestivé stavy horních končetin

Abyste nebyli jako “bezruký”…

 

Bolesti ramene, lokte či samotné ruky dokáží člověka pořádně potrápit v základních denních činnostech. Člověk si najednou uvědomí, jak cenné je moci zvednout ruku nad hlavu nebo třeba otevřít PET láhev.

Všechny tyto potíže umíme úspěšně léčit. Chodí k nám pacienti s bolestmi ramen, a to po úrazech či přetížení, loktů po přetížení nejen tenisem a také samozřejmě s bolestmi a omezením, které přináší syndrom karpálního tunelu. Léčíme samozřejmě i další bolestivé stavy horních končetin, kterých je celá plejáda.

V terapii kombinujeme různé techniky, dle vyšetření tak, aby terapie cílila na trvalé odstranění obtíží. Vycházíme z metody DNS, pracujeme s kineziotejpem.

S jakými obtížemi se u nás pacienti úspěšně léčí?

  • Bolesti ramen – syndrom rotátorové manžety, zmrzlé rameno, stavy po poranění šlach a samotného ramenního kloubu
  • Bolesti v oblasti paže – bicepsu, tricepsu
  • Bolesti loktů – oštěpařský či tenisový loket, který se objevuje velmi často i mimo sport, a další omezení či bolest lokte, třeba po zlomeninách či přetížení
  • Bolesti předloktí a zápěstí
  • Bolesti základního kloubu palce
  • Stavy po poranění šlach či kostí prst.
Nejlepší fyzioterapie v Praze

Pokud Vás trápí tyto potíže, akutní či chronické, neváhejte se na nás obrátit. Objednáme Vás k fyzioterapeutovi specializovaného na tyto obtíže.

Pokud máte, vezměte s sebou lékařskou dokumentaci či výsledky rtg., CT, MR ideálně v listinné podobě nebo nám je zašlete předem elektronicky.

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006