Den zdraví a prevence zdraví ve vaší firmě

Pro Vaše zaměstnance připravíme Den zdraví nebo Den prevence zdraví přímo ve vaší firmě.

Z bohaté nabídky našich služeb Vám pomůžeme vytvořit ideální mix přednášek, interaktivních workshopů a individuálních konzultací.

Den zdraví ve Vaší firmě je ideální prevencí předcházející možné zdravotní problémy Vašich zaměstnanců a to v jejich komplexním pojetí , které představují zátěž jak ekonomickou, tak také psycho-sociální.

Vzhledem k širokému záběru týmu našich specialistů, Vám můžeme nabídnout skutečně komplexní program, který bude přesně uspokojovat potřeby právě Vaší organizace.

Míša Šimlová_Be Balanced_Den zdraví
Fyzioterapie Praha Be Balanced

Naši fyzioterapueti, psychoteraputi a koučové mohou pro Vaše zaměstnance nabídnout přednášku následovanou individuálními konzultacemi na vybrané téma, ať už se jedná o obtíže a prevence výskytu onemocnění pohybového aparátu při sedavém zaměstnání, nebo konzultace v oblasti motivace, udržitelného výkonu či prevence syndromu vyhoření.

Velmi účinné jsou programy zaměřené na  ergonomii, správné sezení na židli, úlevové kompenzační cviky přímo na pracovišti. Dále poskytujeme fyzioterapeutické vyšetření a konzultace. Skupinové cvičení. Sportovní analýzu a poradenství – jak sportovat zdravě a udržitelně. Velmi důležité jsou programy základů psychohygieny, jak zvládat nadměrný stres či základy koučinku a sebekoučování.

V neposlední řadě můžeme nabídnout také přednášku a následné konzultace v oblasti funkční medicíny, která úspěšně cílí právě na dlouhodobé a chronické obtíže, kterým je většinová populace v dnešní době vystavena.

Základní témata a formáty dne zdraví pro Vaše zaměstnance jsou popsaná níže. Je však možné domluvit se na jakémkoliv formátu dle vašich potřeb a požadavků.

psychohygiena 1

Techniky psychohygieny pro pracovní i osobní život

vyhoření

Postupy a přístupy, jak předcházet syndromu vyhoření

váha

Měření základních údajů skladby těla a doporučení

jídlo

Zdravý a vyvážený jídelníček. Prevence a posilování imunity.

V případě zájmu o uspořádání dne zdraví ve Vaší firmě nás prosím neváhejte kontaktovat na kontaktní mail: [email protected] nebo telefonicky 777695368.

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006