Koučink v Be Balanced

Jak chápeme koučink?

Koučování chápeme jako proces, v rámci kterého klient dostává možnost objevit jeho maximální potenciál, uvědomit si bariéry, které brání plnému využití jedinečného potenciálu a talentů tak, aby se na konci procesu koučování klient mohl stát nejlepší možnou verzí sebe sama.

Koučink není poradenství, ale průvodcovství. Kouč pomáhá klientovi uvědomit si čeho chce dosáhnout, co mu v tom brání, jaké má možnosti změny a doprovodit ho na cestě touto proměnou.

coaching-2738522_1920

Pro koho je koučink určený?

Koučink je určený pro každého, kdo chce pracovat na svém profesním či osobním růstu a rozvoji. Mezi naše klienty patří ředitelé nadnárodních společností, majitelé firem, samostatní podnikatelé, manažeři, specialisté, ale také ženy na mateřské dovolené, lidé, kteří potřebují kariérní změnu či jakýkoliv posun.

Velmi vhodný je individuální koučink také pro klienty týmového koučinku či komplexních transformačních programů. V průběhu těchto týmových aktivit se nezřídka stává, že klienti narazí na nějaké individuální bariéry či témata, která potřebují pochopit a zpracovat. Poté se mohou plnohodnotně zapojit a pokračovat v procesu týmového koučinku či transformačního programu.

Koučink naopak není určen pro lidi, kteří se potřebují vyrovnat s nějakým traumatem, ztrátou, úzkostí či jinými psychickými obtížemi. Pokud Vás tyto potíže trápí, rádi Vám pomohou naši specialisté na psychoterapii.

Jak setkání probíhá?

Na úvodním setkání si přesně vyjasníme téma, na kterém budeme pracovat. Domluvíme se, jestli bude spolupráce specificky zacílená a omezená jen na dané téma nebo to bude spolupráce dlouhodobější. Následně si domluvíme rámec setkávání a také jejich formu. První setkání preferujeme v osobní formě, následně je možné kombinovat osobní i online formu setkávání.

Kolik setkání je potřeba?

To vždy záleží na domluvě a potřebách klienta. V některých případech stačí pouze jedno sezení. Je ale možná i dlouhodobá spolupráce, která není čistě specificky zaměřená na jeden konkrétní cíl, ale věnujeme se aktuálním potřebám klienta tak, jak přicházejí v čase.

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006