Cvičení pro dospělé v Be Balanced na Praze 6

V souvislosti s probíhající epidemií koronaviru v ČR a návazných opatřeních vlády jsou až do odvolání zrušena veškerá skupinová cvičení v Be Balanced.

Připravili jsme pro Vás  video lekce. Jak funguje přihlášení?

  • na tyto lekce se můžete přihlásit přes náš rezervační systém, jak jste zvyklí u našich skupinových lekcí
  • na Váš e-mail Vám pak přijde odkaz na video. To bude dostupné vždy 1 celý týden. Lekci si tedy budete moci během týdne zacvičit kolikrát jen budete chtít.
  • cena lekce je 200,-, resp. máte-li u nás zakoupenou permanentku, pak 180,-
  • na další týden připravíme nová videa, která si můžete zakoupit stejným způsobem
  • nabídka video lekcí je níže

Na této stránce také můžete využít registraci na online konzultaci s psychoterapeuty Be Balanced zdarma.

představte si, že si jdete zacvičit a pak vás vůbec nebolí záda…..máte výhřez ploténky a bojíte sportovat, přitom cítíte, že byste cvičit potřebovali……chcete se vyhnout bolesti zad….
U NÁS SI ZACVIČÍTE JAKO NIKDE JINDE.
NAŠE LEKCE JSOU PROPRACOVANÉ A ZALOŽENÉ NA NEJNOVĚJŠÍCH POZNATCÍCH FYZIOTERAPIE.Vybrat si můžete z různých náročností.
Máme velký sál s vyhřívanou podlahou a pestrým vybavením. A také se objednáte se kdykoliv z počítače či mobilu, zaparkujete přímo u nás na parkovišti a pak už máte čas jen pro sebe.

Lekce cvičení v malých skupinách pod vedením fyzioterapeutů na Praze 6. Klademe důraz na správné provedení cviků. Zároveň dbáme na příjemnou atmosféru a zachování radosti z pohybu. Cvičení zaměřená na zdravá záda, kompenzace přetížených partií sportem či po zranění. Jsme také specialisté na zdravý pohyb a vývoj dětí. Jako jedno z mála zařízení poskytujeme cvičení Feldenkraisovy metody.