ZACVIČTE SI NA NAŠICH SKUPINOVÝCH LEKCÍCH ZDRAVĚ A PESTŘE

představte si, že si jdete zacvičit a pak vás vůbec nebolí záda…..máte výhřez ploténky a bojíte sportovat, přitom cítíte, že byste cvičit potřebovali……chcete se vyhnout bolesti zad….nebo prostě chcete cvičit tak, abyste se nepoškozovali…

NAŠE SKUPINOVÉ LEKCE JSOU PROPRACOVANÉ A ZALOŽENÉ NA NEJNOVĚJŠÍCH POZNATCÍCH FYZIOTERAPIE.

Na naše lekce chodí všichni, od dospívajících po seniory. Vybrat si můžete z různých náročností. Cvičíme v malých skupinkách tak, abychom se mohli věnovat každému z Vás. Při cvičení klademe důraz na jeho zdravotní přínos. Cvičení vychází především z prvků DNS prof. Koláře, dále z jógy, spirální stabilizace a dalších. Po našem cvičení se budete cítit krásně napřímení, protažení, zpevnění. Bolesti zad či kloubů budou ustupovat.

A navíc máme velký sál, kde v létě není horko a v zimě není zima, protože máme podlahové topení. Používáme pestré vybavení od balónu, válců až po slackline. A také se objednáte kdykoliv z počítače či mobilu, zaparkujete přímo u nás na parkovišti a pak už máte čas jen pro sebe.

Jóga s prvky fyzioterapie
PONDĚLÍ po 18.15 - 19.15
Zdravá záda
ÚTERÝ A ČTVRTEK út 17:45 - 18:45, čt 17:30 - 18:30
Core a funkční trénink
Úterý a středa Út 19.00 - 20.00, St 7.15 - 8.15

ROZVRH LEKCÍ

Aktuální rozvrh na daný týden uvidíte v rezervačním systému.

SKUPINOVÉ FYZIOTERAPIE PRO 3na tuto službu by se měli hlásit jen ti, kteří k nám dochází na fyzioterapii, či alespoň jednou našeho fyzioterapeuta navštívili. Jedná se o velmi cílené terapeutické cvičení s manuální dopomocí. Fyzioterapeut pro tuto lekci potřebuje znát Váš zdravotní stav.  Více informací o této službě zde: Skupinová fyzioterapie – BeBalanced

Lekce cvičení v malých skupinách pod vedením fyzioterapeutů na Praze 6. Klademe důraz na správné provedení cviků. Zároveň dbáme na příjemnou atmosféru a zachování radosti z pohybu. Cvičení zaměřená na zdravá záda, kompenzace přetížených partií sportem či po zranění. Jsme také specialisté na zdravý pohyb a vývoj dětí.

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006