Pro koho: lekce je lehké obtížnosti, ideální pro těhotné od 3. měsíce těhotenství. Zeptejte se na vhodnost cvičení svého gynekologa a při cvičení

dbejte vždy svého aktuálního stavu.

Typ: otevřené lekce, nutno se přihlásit předem on-line nebo objednáním na recepci.

Délka lekce: 60 min.

Cena: jednotlivá lekce 200,- Kč, při zakoupení permanentky 10 lekcí/1800,- Kč, permanentku lze zakoupit on-line při rezervaci lekce (permanentku možno využít na všechny otevřené lekce pro dospělé)

Náplň: cvičení pro těhotné je kombinací fyzioterapeutických cvičení zaměřených na svalové dysbalance a práci s pánevním dnem, dále prvků jógy a práce s dechem. Cvičení je provázeno i povídáním o přípravě na porod a meditací pro napojení se na své tělo a na miminko. Cvičení probíhá v malé skupince a je prostor pro individuální přístup ke každé klientce.

Cílem tohoto cvičení a společně stráveného času je spokojená maminka, která věří svému tělu a vnímá ho jako jedinečné. Proto pracujeme s prožitkem, pohybem, ale i s informacemi teoretickými.

Ve cvičební části lekce je kladen důraz na vnímání a nacítění se na své tělo, především na oblast pánve, pánevního dna a bederní páteře. K uvolnění těla a práci s bolestí využíváme dechu, představivosti a pohybu samotného. Klidným pohybem se snažíme uvolnit celé tělo, postupně procházíme osový aparát-páteř, kyčelní klouby, plosky nohou a celou oblast pánve a pánevního dna. Během hodiny dojde na posilování horních končetin, zadečku a nohou. Břicho budeme posilovat s ohledem na těhotenství, zejména šikmé břišní svaly a hluboké stabilizační svaly, stejně tak pánevní dno a klenby, které vlivem váhy dostávají zabrat.

 

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006