BE BALANCED offers:

PHYSIOTHERAPY

Based on the DNS method according to Professor Kolář.
Back pain, spinal disc herniation, acute joint pain therapy

PHYSIOTHERAPY FOR WOMEN

Treatment of back pain, persistent headaches, hip joint problems during and following pregnancy.
Pelvic floor disorders

GROUP CLASSES

Healthy back, yoga, Pilates, core and animal movement and pregnancy exercises. All conducted by experienced physiotherapists

SPORT PHYSIOTHERAPY

Motion analysis in sport
Running and cycling gait analysis

PHYSIOTHERAPY FOR CHILDREN

Physiotherapy treatment from new-borns to adolescents.
Group classes for children.
Diagnostics and the treatment of developmental dyspraxia

OTHER THERAPY

Traditional Chinese Medicine , Ing. Hana Šlégrová

Running gait analysis and improving your running technique

  • We are able to determine the source of your problems
  • You will see an immediate improvement
  • We will send you the results of the analysis accompanied by photographic evidence

Jelikož hodně sportuji, často mě trápí různé bolesti kloubů a svalů. Asi největší problém se u mě vyskytl před 7 lety. Týkal se bolesti třísel při běhu. Jednou mě známý doporučil navštívit Be Balanced a paní Mgr. Dagmar Lisou (Mosteckou) a již po 14 dnech speciálních cviků jsem začal pociťovat úlevu. Díky paní Lisé (Mostecké)jsem si letos v létě splnil svůj největší sen zajet závod IRONMAN triatlon, s kterým jsem se už dávno rozloučil!

Ondřej S.

Minulý rok jsem si natáhla šlachy na vnitřní straně chodidla levé nohy. Tento úraz zřejmě prohloubil problém, který jsem již předtím měla s kotníkem .V polovině března letošního roku jsem dostala od kamaráda (rovněž běžce) radu, abych navštívila Mgr. Dagmar Lisou (Mosteckou). Po absolvování fyzioterapeutických sezení v Be Balanced jsem již začátkem dubna uběhla bez problémů půlmaraton a začátkem května pak celý maraton. Jsem za to paní Lisé (Mostecké) velmi vděčná.

Věra V.

Je mi 40 let. Mé problémy se zády začaly již v dětství. Dělal jsem závodně gymnastiku a ve 13 letech jsem měl úraz v bederní oblasti zad. Konečné doporučení neurologů byla operace – odstranění výhřezu chirurgickou cestou. Díky cvičení v Be Balanced se můj stav zlepšil natolik, že hned po novém roce jsem zrušil plánovanou operaci, protože zkrátka není potřeba. Cvičení mě dostalo z utrpení a vrátilo do normálního života.

Michal Š.

Před 5 ti lety mi byly diagnostikovány dva výřezy v bederní páteři, k tomu posun obratle vpřed o 7 mm a následkem toho zúžení páteřního kanálu. Byla mi doporučena operace. Rozhodla jsem se to léčit cvičením. Nyní cvičím v Be Balanced a postupně jsem si osvojila cvičení, které mi pomáhá. Nyní už chápu, jak je vše provázané, a že není možné léčit místo bolesti, ale její často vzdálenou příčinu.

Vlastimila K.

Na základě tipu od známých jsem se dostal do péče Mgr. Dagmar Lisé (Mostecké) a jejího týmu a teprve tady mi skutečně pomohli. Až tady jsem zažil komplexní přístup, díky kterému paní Lisá propojila výsledky dosavadních vyšetření s vlastním pečlivým pozorováním a nastavila účinný rehabilitační postup. Naučili mě tu cíleně cvičit a díky pravidelným hodinám v centru Be Balanced a cvičení doma se můj stav brzy výrazně zlepšil.

Libor V.

Čtyři roky se věnuji vytrvalostnímu běhu. Bohužel již zhruba po roce tréninku se mi vrátil oboustranný zánět v oblasti achilovek. Bolest byla nesnesitelná a neustupovala ani ve dnech volna. Návštěvy ortopedů a jiných odborníků dopadaly stejně: není mi pomoci, mám přestat běhat. V Be Balanced jsme rychle opustili achilovky a hledali příčinu potíží, která se ukázala docela jinde. Už po několika týdnech cíleného cvičení byla bolest minimální. Nemohu si odpustit vzkaz těm, co mě odrazovali od běhání: Tohle vše děláme pod plnou tréninkovou zátěží přes 100 km týdně!

Jan H.

Our team

Experienced physiotherapists
Tereza Suchá
Tereza Suchá
Office manager
Ing. Hana Šlegrová
Ing. Hana Šlegrová
Traditional Chinese medicine tharapist
Mgr. Julie Růžičková
Mgr. Julie Růžičková
Physiotherapist
Mgr. Simona Reichertová
Mgr. Simona Reichertová
Physiotherapist
MUDr. Ondřej Vojtěchovský
MUDr. Ondřej Vojtěchovský
Sports medicine MD
Mgr. Dagmar Lisá (Mostecká)
Mgr. Dagmar Lisá (Mostecká)
Physiotherapist and founder of BeBalanced
Mgr. Anna Kieslingová
Mgr. Anna Kieslingová
Physiotherapist

Our partners