psychoterapeut, kouč, mentor a lektor 

777 695 368jiri.lisy@bebalanced.cz

 

“Životaschopná rovnováha není klid. Kde není pohyb, není život. Životní rovnováha je přijetí růzností, pohybu a akceptace faktu, že každý vrchol má v sobě počátek pádu a každý pád má svůj potenciál vzestupu. To pro mě znamená být v rovnováze – Be Balanced”

 

Po úspěšné kariéře v oblasti bankovnictví a po náročné, ale velmi smysluplné fázi otcovské dovolené, se věnuji rozvoji Centra Be Balanced, které vedeme a budujeme společně s mou manželkou, životní partnerkou a oporou Dášou!:-)

PROFESNÍ ŽIVOTOPIS:
Manažerské zkušenosti jsem nasbíral především ve velkých nadnárodních firmách. Po vystudování Vysoké školy ekonomické jsem chvíli pracoval jako finanční konzultant v poradenské firmě PwC, odkud jsem přešel do americké banky Citibank.

Zde jsem dokončil své mezinárodní vzdělání v oblasti financí a účetnictví a pracoval jsem na pozicích finančního specialisty a později manažera mezinárodních projektových týmů. Posléze jsem se vrátil do týmu financí v České republice a svou kariéru ve světě korporací jsem završil jako finanční ředitel a zástupce generálního ředitele pro Českou republiku a Slovensko.

Z této pozice jsem odešel na otcovskou dovolenou a nakonec korporátní kariéru ukončil.

V roce 2016 jsem byl přijat do psychoterapeutického výcviku analytické psychologie a od stejného roku pracuji s individuálními klienty.

V současné době se věnuji především individuálním klientům v oblasti životního i profesního rozvoje. Dále poskytuji týmový i individuální koučink ve firmách a jsem lektorem seminářů v oblasti koučování, manažerských dovedností a osobního rozvoje. V neposlední řadě se věnuji rozvoji Centra Be Balanced, ale především své rodině, manželce a dětem!:-)

Vzdělání:

Výcvik párové terapie INPAT (od roku 2023)

Psychoterapeutický výcvik – analytická psychologie (2016 – 2022)

Association of Chartered Certified Accountants (2005 – 2010)
Mezinárodně uznávaný titul v oblasti finance a účetnictví. Od roku 2015 status “Fellow”

Vysoká škola ekonomická v Praze (1999 – 2005)
Fakulta financí a účetnictví, obor bankovnictví

Gymnázium Kroměříž (1995 – 1999)

 

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006