Bakalářské i magisterské studium fyzioterapie jsem absolvovala na Fakultě tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy. Abych si rozšířila obzory, strávila jsem semestr na prestižní belgické univerzitě KU Leuven a měsíc na stáži na německé klinice u Dr. Raševa, který mimo jiné spolupracuje s cyklisty a je autorem pomůcek posturomed a propriomed používaných k optimalizaci posturálních reakcí.

Praxi jsem získávala již při studiu, od r. 2016 jsem působila u mládežnických fotbalových týmů SK Slavia Praha a další zkušenosti jsem získala v Neurorehabilitační klinice Axon, Rehabilitační nemocnici Beroun a v ambulanci Sportmed.

V terapii využívám techniky manuální medicíny dle Lewitta (mobilizace, techniky měkkých tkání), mobilizace žeber dle L. Mojžíšové, proprioceptivní neuromuskulární facilitaci, dechová cvičení, senzomotorickou stimulaci dle Jandy a Vávrové, posturální terapii (Eugen Rašev), Brügger koncept, princip Complex Core (Roman Jahoda), prvky z konceptu DNS dle prof. Koláře a aplikaci kinesiotapingu.

 

Jsem nadšená pro jakýkoliv sport,  v poslední době u mě vede běh. Dříve to byl streetdance v B-original, kde jsme stabilně sbírali úspěchy a v roce 2015 jsme získali mistrovský titul.

Ráda Vám pomůžu k návratu k aktivnímu životnímu stylu po úraze nebo při jiných omezujících obtížích. Věnuji se především dospělým pacientům a sportovcům, ale ani spolupráce s dětmi od 4 let mi není cizí.

Terapii mohu vést v anglickém jazyce.

Pokud Vás zajímá více, můžete sledovat instagramový profil misasimlova.fyzio

Kurzy:

  • 2022 – Rehabilitační léčba některých druhů funkční ženské sterility metodou L. Mojžíšové, Mgr. Jana Jedličková a PhDr. Jitka Malá, Ph.D.
  • 2021 – Fascial Manipulation® /Stecco® – Level I
  • 2019 – Complex core – level 1, 2, 3, Roman Jahoda, KU Leuven
  • 2018 – Specifika terapie pletence ramenního, Bc. Tomáš Dvořák, Monada spol. s.r.o.
  • 2018 – Dynamic taping level one, Bc. Britta Dahmen
  • 2017 – Kurz sportovní a rekondiční masáže, FTVS UK
  • 2016 – Kurz Kineziotapingu 1 a 2, Bc. Kamil Štědrák, EduSpa College

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006