Fyzioterapii jsem vystudovala na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze. Své zkušenosti čerpám převážně z ambulantní a sportovní fyzioterapie. Mimo svou ambulantní praxi se věnuji také mužskému extraligovému týmu volejbalu z Odolené Vody. Zkušenosti jsem sbírala také u florbalistek, kde jsem působila několik let i jako aktivní hráčka.

Nejčastěji se ve své ambulanci setkávám s dospělými klienty, ale pracuji také s dětmi od 5ti let. Ke každému pacientovi přistupuji individuálně a terapii se snažím přizpůsobit zdravotním obtížím a schopnostem každého zvlášť. Mým oblíbeným zpestřením je také vedení skupinového cvičení se zaměřením na zdravá záda, kde využívám mimo jiné širokou škálu cvičebních pomůcek (overball, gymball, nestabilní plochy, thera-band, atd.).

V praxi využívám techniky měkkých tkání, mobilizační techniky, postizometrickou relaxaci (PIR),kinesiotaping, metodiku L. Mojžíšové pro ovlivnění některých druhů ženské funkční sterility, ale také spektrum cviků na příč metodami jako je dynamická neuromuskulární stabilizace (DNS), PNF, spiral dynamic, senzorická stimulace nebo SM systém MUDr. Smíška. V některých případech pak využívám také prvky jógy nebo kraniosakrální terapie.

Kurzy: 

  • 2017 – Terapeutické využití Temtex tapu 
  • 2018 – Spirální stabilizace páteře – SM systém MUDr. Smíšek (Mgr. Věra Havránková)
  • 2022 – Rehabilitační léčba některých druhů funkční ženské sterility metodou L. Mojžíšové (Mgr. Jana Jedličková) 

 

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006