Magisterský titul v oboru fyzioterapie jsem vystudovala na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze. Již během studia jsem nastoupila na ambulantní fyzioterapii, kdejsem rozšiřovala a čerpala zkušenosti, které využívám dnes a denně a nadále získávám další. Mimo jiné mě to vždy táhlo i ke sportovní fyzioterapii. Dvě sezóny jsem působila jako fyzioterapeut u volejbalového extraligového týmu mužů Odolena Voda a dále jsemvypomáhala i u ragby týmu RC Sparta Praha.

Nejčastěji se ve své ambulanci setkávám s dospělými klienty, ale pracuji také s dětmi od předškolního věku. Ke každému pacientovi zpravidla přistupuji individuálně a terapii se snažím přizpůsobit tak, aby byla ušitá přímo na míru“. Mimo obvyklé terapie se věnuji také skupinovým lekcím se zaměřením na zdravá záda“ a zde v Bebalanced i fyziomasážím.

V praxi využívám techniky měkkých tkání, mobilizační techniky, postizometrickou relaxaci(PIR), flossband, kinesiotaping a metodiku L. Mojžíšové pro ovlivnění některých druhů ženskéfunkční sterility. Velké spektrum cviků čerpám z různých fyzioterapeutických postupů jako je dynamická neuromuskulární stabilizace (DNS) profesora Koláře, PNF, spiral dynamic, senzorická stimulace nebo SM systém MUDr. Smíška. V některých případech pak využívámtaké prvky jógy nebo kraniosakrální terapie. Mimo jiné Vám můžu pomoci při výběru a tvorběstélek na sport tak i do běžné volnočasové obuvi.

Kurzy:

2017 Terapeutické využití Temtex tapu
2018 Spirální stabilizace páteře SM systém MUDr. Smíšek (Mgr. Věra Havránková)
2022 Rehabilitační čba některých druhů funkční ženské sterility metodou L. Mojžíšové(Mgr. Jana Jedličková)
2022 temporomandibulární dysfunkce (Dr. Jitka Malá, PhD.)
2022 baňkování
2023 Viscerální manipulace 1 a 2 (Bc. Zapletalová Alena)
2023 Diagnostika a terapie funkčních poruch pohybového systému (Mgr. Petra Tarabová)
2023 seminář o medicínských vložkáchFormthotics
2023 – strategie vedení fyzioterapie u dětí (MonadaPhDr. Markéta Musilová)
2023 – terapeutické využití flossbandu (Mgr. Ján Pisarčík)

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006