Zajímáte mě. 

Zajímají mě vaše příběhy, potřeby, úzkosti, smutky, zmatení, nálady, zranění, krize, nejistoty, snahy být “v pohodě”, víc si užívat života, rozhodnout se správně, vymanit se z vlivu rodičů, vyrovnat se s nečekanou změnou, zvládnout rozchod, začít komunikovat jinak, opustit nefunkční vztah bez pocitů viny a strachu co bude dál, najít svoje místo ve světě, zbavit se pocitu samoty, začít chodit mezi lidi bez obav, akceptovat sebe a svoje pocity, zjistit k čemu všemu potřebujete pít denně alkohol anebo proč se už léta neumíte najíst bez výčitek… Prostě budu s Vámi, ať už budete řešit cokoli, co se týče osobního rozvoje nebo mezilidských vztahů.

Jsem vystudovaná psycholožka a speciální pedagožka, jsem akreditovaná psychoterapeutka a aktivní členka České asociace pro psychoterapii.

 
Nabídka konzultací je určena jednotlivcům a párům nejen v náročných a extrémních životních situacích. Přijít ke mne může kdokoliv, komu již bylo 18 let. Pracuji v českém a anglickém jazyce.
 

Mám ráda cestování po světě a hlavně po USA, kde jsem dva roky žila, také dobrou ranní a polední a odpolední kávu. Mám ráda, když si otevřu podcasty a poslouchám třeba Modern Love. Když se učím hrát na klavír se svou osmiletou dcerou a když dělám živý terč při tréninku lukostřelby svému šestiletému synovi:-) 

Více se o mne můžete dozvědět na: www.terepe.cz

PhDr. Tereza Ševčíková

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006