Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci zahrnuje čas konzultace/terapie i zajištění desinfekce prostor ordinace a pomůcek a výměny ochranných pomůcek terapeuta. Děkujeme za pochopení. Děláme vše proto, aby prostory a služby Be Balanced byly co nejbezpečnější pro Vás i pro naše pracovníky.

Vážený kliente, objednání zdravotních služeb nebo tělovýchovných a sportovních služeb je závazné; objednávku lze bezplatně zrušit nejpozději jeden (1) celý pracovní den před započetím služby (např. pro službu v pondělí od 08:00 hod nejpozději v pátek v 08:00 hod); pokud objednávku služby zrušíte později, můžete za sebe na fyzioterapii poslat náhradu nebo Vám může být nabídnutý náhradní termín ve stejném kalendářním týdnu i k jinému fyzioterapeutovi. Pokud náhradní termín nevyužijete, nebo již další náhradní termín v daném kalendářním týdnu není volný, bude Vám, v souladu s „Prohlášením klienta rehabilitace Be Balanced s.r.o.“, účtován storno poplatek. Aktuální storno poplatky najdete zde.

Naši službu můžete i věnovat jako dárek. Dárkové poukázky na fyzioterapii, funkční medicínu, analýzu běhu,  zátěžové vyšetření a nebo univerzální. V případě zájmu o poukázku nás kontaktujte na [email protected] nebo na 607 225 006.

2015-10 poukazka7

2015-10 poukazka8

 

 

 

 

 

Fyzioterapii a skupinová cvičení je možné hradit v hotovosti, převodem na bankovní účet, platebními kartami, ale také poukázkami Ticket Benefits (Ticket Multi, Ticket Medica, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Sport+Kultura) a Le Chèque Déjeuner.

Jsme i smluvním partnerem v síti Benefity a Benefit plus.

Ceník aktualizován 20.3.2021

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006