Od 1.5. 2023 rozšiřujeme naše služby a systém péče tak, aby byla efektivnější a dostupnější. Více informací se dočtete zde.

Vážený kliente, objednání zdravotních služeb nebo tělovýchovných a sportovních služeb je závazné; objednávku lze bezplatně zrušit nejpozději jeden (1) celý pracovní den před započetím služby (např. pro službu v pondělí od 08:00 hod nejpozději v pátek v 08:00 hod); pokud objednávku služby zrušíte později, můžete za sebe na fyzioterapii poslat náhradu nebo Vám může být nabídnutý náhradní termín ve stejném kalendářním týdnu i k jinému fyzioterapeutovi. Pokud náhradní termín nevyužijete, nebo již další náhradní termín v daném kalendářním týdnu není volný, bude Vám, v souladu s „Prohlášením klienta rehabilitace Be Balanced s.r.o.“, účtován storno poplatek dle aktuálního ceníku.

Fyzioterapii a skupinová cvičení je možné hradit v hotovosti, převodem na bankovní účet, platební kartou, ale také poukázkami Ticket Benefits (Ticket Multi, Ticket Medica, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Sport+Kultura). Jsme i smluvním partnerem v síti Benefity a Benefit plus.

Naše služby můžete věnovat i jako dárek. Vyberte si z naší nabídky v našem E-shopu.

Ceník aktualizován 1.5.2023

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006