Cena hodinové fyzioterapie již od 1170,-…využijte našich slev v rámci balíčků a on-line objednávání a výrazně ušetřete!

Věrnostní program:

Za každou nakoupenou službu sbíráte body v kreditu. Jakmile Vaše kreditové konto dosáhne výše 100 nebo násobků, můžete si je převést na korunové kredity a hradit tak vybrané služby. Sledujte body, které jste již získali pod Vaším profilem on -line objednávání. Více zde.

Storno podmínky:

Vážený kliente, objednání zdravotních služeb nebo tělovýchovných a sportovních služeb je závazné; objednávku lze bezplatně zrušit nejpozději jeden (1) celý pracovní den před započetím služby (např. pro službu v pondělí od 08:00 hod nejpozději v pátek v 08:00 hod); pokud objednávku služby zrušíte později, můžete za sebe na fyzioterapii poslat náhradu nebo Vám může být nabídnutý náhradní termín ve stejném kalendářním týdnu i k jinému fyzioterapeutovi. Pokud náhradní termín nevyužijete, nebo již další náhradní termín v daném kalendářním týdnu není volný, bude Vám, v souladu s „Prohlášením klienta rehabilitace Be Balanced s.r.o.“, účtován storno poplatek dle aktuálního ceníku.

Benefity:

Fyzioterapii a skupinová cvičení je možné hradit v hotovosti, převodem na bankovní účet, platební kartou, ale také poukázkami Ticket Benefits (Ticket Multi, Ticket Medica, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Sport+Kultura). Jsme i smluvním partnerem v síti Benefity a Benefit plus.

Dárkové poukázky:

Naše služby můžete věnovat i jako dárek. Vyberte si z naší nabídky v našem E-shopu.

Ceník aktualizován 28.2. 2024

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006