Pronájem školících, přednáškových a cvičebních prostor – Praha 6.  

Víceúčelový sál se nachází v krásném prostředí Libockého dvora na  území Prahy 6 – 5 minut autobusem ze stanice metra Petřiny nebo cca 600 m chůze ze zastávky Vozovna Vokovice.

Multifunkční sál je velký cca 80 m2 . Sál je světlý, dobře větratelný a situovaný v klidném prostředí bez rušivých faktorů. Prostory je možné upravit do různých podob dle účelu akce:

Pronájem sálu pro pořádání seminářů a workshopů na Praze 6

Sál je vhodný pro pořádání menších seminářů a workshopů s kapacitou do 20-ti lidí.

Pronájem sálu pro pořádání přednášek a prezentací na Praze 6.

Sál je možné využít k pořádání menších tiskových konferencí či prezentací.

Pronájem sálu pro skupinová cvičení.

Vzhledem k velmi vkusné rekonstrukci, která zachovala prvky dřeva a režného zdiva v duchu původního statku, je sál velmi žádaný také pro cvičení jógy, pro meditačně zacílené aktivity apod..

Můžeme nabídnout i výborné technické vybavení – kvalitní projektor s dobrou projekční schopností i za světla, audiotechniku, čajovou kuchyňku s nádobím pro 30 lidí, mikrovlnou troubou, kávovarem a rychlovarnou konvicí. Dále nabízíme stoly a židle pro pořádání seminářů a workshopů. K dispozici je dostatek karimatek pro skupinová cvičení a dek pro pořádání alternativních/meditačních kurzů.

Prostory disponují dostatečnou kapacitu pánských a dámských šaten a sprch. Parkování je možné částečně ve dvoře a v okolí.

Přímo ve dvoře je kvalitní restaurace, která nabízí polední menu. Pro skupinové akce je možné domluvit speciální menu s výběrem ze z více jídel. Lze domluvit také různé diety – vegetariánská, bezlepková apod.). Restaurace může připravit i svačiny do sálu.

Na vyžádání pošleme ceník pronájmu. Ceny se liší dle typu akce, pronajatého vybavení a délky akce.