VIDEO LEKCE

Pokud si chcete s námi zacvičit i z domova, je to nyní možné

Z důvodu koronavirové epidemie jsme vytvořili nový produkt – video lekce. Vybírat můžete z následujících cvičení:

 • Jóga s prvky fyzioterapie
 • Zdravá záda
 • Core a funkční trénink
 • Core a fasciální strečink
 • Jóga pro těhotné
people-2562357_1280

blankCvičení na velkém válci proti bolestem zad

 • cena jednotlivé lekce: NYNÍ ZA 200,- 

Cvičení vede fyzioterapeutka Mgr. Lucie Murasová a je zaměřené na jemnou mobilizaci páteře na válci, protažení svalů a zapojení středu těla. Cvičení trvá 23 min.

blankCvičení pro uvolnění krční a hrudní páteře

 • cena jednotlivé lekce  NYNÍ ZA 200,- 

Cvičení vede fyzioterapeutka Mgr. Petra Sklepníková. Cvičení je zaměřené na mobilizaci zatuhlé hrudní páteře, uvolnění přetížené krční páteře a zapojení svalů v této oblasti do správné koordinace. Cvičení trvá 35 min.

blankStrečink pro zdravé držení těla

 • cena jednotlivé lekce  NYNÍ ZA 200,- 
 • při zakoupení jakýchkoli 3 lekcí cena za tuto lekci NYNÍ ZA 150,-

Cvičení vede fyzioterapeutka Mgr. Petra Sklepníková. Cvičení je spíše relaxační a protahovací. Protahování je zaměřeno na problematické svalové skupiny, které mají tendenci se přetěžovat a zkracovat a tak způsobovat svalovou nerovnováhu, která může vést k bolestem zad apod. Cvičení trvá 35 min.

Balíček všech těchto 3 zkrácených lekcí   NYNÍ ZA 450,-

blankJÓGA S PRVKY FYZIOTERAPIE 1 – 8

 • cena jednotlivé lekce: 500,-  NYNÍ ZA 350,- 
 • balíček 1 (4 lekce)  /  balíček 2 (4 lekce) – cena 1 800,-  NYNÍ ZA 1200,-

Cvičení vede fyzioterapeutka Mgr. Dagmar Lisá. Při cvičení propojuje poznatky z fyzioterapie, zvláště z metody DNS prof. Koláře a z propracovaného systému Iyengar jógy, která klade důraz na šetrné a zdravé provádění jógových pozic. Při lekci se příjemně protáhnete a zpevníte zároveň, také se dozvíte něco o principech fungování tělesné schránky. A nenechte se zmást, nejedná se o lekci pro těhotné 🙂

blankZDRAVÁ ZÁDA 1 – 4

 • cena jednotlivé lekce: 500,-  NYNÍ ZA 350,- 
 • balíček (4 lekce), cena 1800,-  NYNÍ ZA 1200,-

Cvičení vede fyzioterapeutka Mgr. Marie Píšťková, vychází z principů metody dynamické neuromuskulární stabilizace (DNS) prof. Koláře. Během cvičení postupně provádíme jednotlivé pozice, kterými prochází dítě během prvního roku života.  V daných pozicích je kladen důraz především na kvalitu provedení. Při cvičení se tedy soustředíme na jednotlivé segmenty těla a jejich správné postavení, napřímení páteře, dýchání a zapojení tzv. středu těla. V daných pozicích postupem času i posilujeme a posouváme své hranice.  Nedílnou součástí tohoto cvičení je strečink.

blankCORE A FUNKČNÍ TRÉNINK 1 – 3

 • cena jednotlivé lekce: 500,-  NYNÍ ZA 350,- 
 • balíček (3 lekce), cena 1350,- NYNÍ ZA 900,-

Zapojte opravdu správně hluboké svaly trupu! Fyzioterapeutka Mgr. Lucie Murasová vás naučí, co je to střed těla, jak ho zapojit a použít nejen při cvičení ale i v běžných denních činnostech. Kromě core trainingu se ale dostaneme i k dalším partiím, paže, kyčle, stehna, vše důkladně zapojíme, protáhneme a hlavně srovnáme? Hlavním cílem není jen si dát do těla, ale hlavně cvičením odstraňovat svalové dysbalance a tak zlepšovat naše pohybové zdraví. Cvičení vhodné proti bolestem zad a jako kondiční trénink.

blankCORE A FASCIÁLNÍ STREČINK 1 – 4

 • cena jednotlivé lekce: 500,-  NYNÍ ZA 350,- 
 • balíček (4 lekce), cena 1800,-  NYNÍ ZA 1200,-

Cvičení vede fyzioterapeutka Mgr. et. Bc. Kristýna Vaňková. Zapojení středu těla a důkladné protažení a “rozklouzání” fascií. Fascie tvoří jednotnou síť v celém těle, změna (zkrat, jizva apod.) fascie v jedné části těla se tak projeví i na vzdálených místech. Fascie by měly při pohybu hezky klouzat a pohybu pomáhat, ne mu bránit. A právě na to jsou zaměřeny tyto lekce.

blankJÓGA PRO TĚHOTNÉ 1

Jak si video objednat?

Klikněte na tlačítko On-line nákupy

 1. v sekci Permanentky si vyberte službu, o kterou máte zájem: video lekce – jednotlivá lekce / balíček 3 lekcí / balíček 4 lekcí
 2. zaplaťte platební kartou
 3. napište nám na [email protected], o jaký balíček  či lekci máte zájem
 4. lekci či balíček vám poté odešleme ke stažení

Krátká ukázka lekce “Jóga s prvky fyzioterapie”

Upozornění:

Videa jsou určena pouze pro vaši vlastní potřebu. Další šíření není možné a velmi vás prosíme o to, abyste tak nečinili. Děkujeme vám

Mgr. Dagmar Lisá
Mgr. Kristýna Vaňková
Mgr. Marie Píšťková
Mgr. Lucie Murasová

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006