Zacvičte si i z domova s našimi video lekcemi

Video lekce

Díky koronavirové epidemii jsme vytvořili nový produkt, a tím jsou video lekce – Core, Jóga, Zdravá záda. Pokud si tedy chcete s námi zacvičit i z domova, je to nyní možné.

Cvičení jsou dlouhá cca. 1hod. Pro cvičení doma si doporučujeme najít místo před zrcadlem tak, abyste se v průběhu cvičení mohli kontrolovat a korigovat dle pokynů fyzioterapeutek.

Odpusťte nám ne zcela profesionální způsob natočení. Videa vznikla jako rychlá reakce na náhlou změnu, tedy zavření našich lekcí z důvodu epidemie. A protože si myslíme, že by mohla být pro vás užitečná, nabízíme je dále v této podobě.

Na výběr máte:

JÓGA S PRVKY FYZIOTERAPIE 1 – 8, cena za jednotlivou lekci 500,-

balíček: Jóga s prvky fyzioterapie – balíček 1 (4 lekce) /  balíček 2 (4 lekce), cena 1800,-

Cvičení vede fyzioterapeutka Dagmar Lisá. Při cvičení propojuje poznatky z fyzioterapie, zvláště z metody DNS prof. Koláře a z propracovaného systému Iyengar jógy, která klade důraz na šetrné a zdravé provádění jógových pozic. Při lekci se příjemně protáhnete a zpevníte zároveň, také se dozvíte něco o principech fungování tělesné schránky. A nenechte se zmást, nejedná se o lekci pro těhotné 🙂

ZDRAVÁ ZÁDA 1 – 4, cena za jednotlivou lekci 500,-

balíček: Zdravá záda (4 lekce), cena 1800,-

Cvičení vede fyzioterapeutka Marie Píšťková vychází z principů metody dynamické neuromuskulární stabilizace (DNS) prof. Koláře. Během cvičení postupně provádíme jednotlivé pozice, kterými prochází dítě během prvního roku života.  V daných pozicích je kladen důraz především na kvalitu provedení. Při cvičení se tedy soustředíme na jednotlivé segmenty těla a jejich správné postavení, napřímení páteře, dýchání a zapojení tzv. středu těla. V daných pozicích postupem času i posilujeme a posouváme své hranice.  Nedílnou součástí tohoto cvičení je strečink.

CORE A FUNKČNÍ TRÉNINK 1 – 3

balíček: Core a funkční trénink  (3 lekce), cena 1350,-

Zapojte opravdu správně hluboké svaly trupu! Fyzioterapeutka Lucie Denková vás naučí, co je to střed těla, jak ho zapojit a použít nejen při cvičení ale i v běžných denních činnostech. Kromě core trainingu se ale dostaneme i k dalším partiím, paže, kyčle, stehna, vše důkladně zapojíme, protáhneme a hlavně srovnáme? Hlavním cílem není jen si dát do těla, ale hlavně cvičením odstraňovat svalové dysbalance a tak zlepšovat naše pohybové zdraví. Cvičení vhodné proti bolestem zad a jako kondiční trénink.

JÓGA PRO TĚHOTNÉ 1 lekce s fyzioterapeutkou Dagmar Lisou

Jak si video objednat?

Intenzivně vytváříme automatický systém objednání a platby přes plateb.bránu, než ho ale zprovozníme, můžete si lekce či balíčky lekcí objednat přes e-mail objednani@bebalanced.cz. Po zaplacení Vám video či balíček ihned odešleme.

Upozornění:

Videa jsou určená pouze pro vaši vlastní potřebu. Další šíření není možné a velmi vás prosíme o to, abyste tak nečinili. Děkujeme vám

Zde je malá ukázka části lekce Jóga s prvky fyzioterapie: