Zacvičte si i z domova s našimi video lekcemi

Video lekce

Díky koronavirové epidemii jsme vytvořili nový produkt, a tím jsou video lekce – Core, Jóga, Zdravá záda. Pokud si tedy chcete s námi zacvičit i z domova, je to nyní možné.

Každé cvičení trvá 55 – 70 min. Pro cvičení doma  doporučujeme najít si místo před zrcadlem tak, abyste se v průběhu cvičení mohli kontrolovat a korigovat dle pokynů fyzioterapeutek.

Odpusťte nám ne zcela profesionální způsob natočení. Videa vznikla jako rychlá reakce na náhlou změnu, tedy zavření našich lekcí z důvodu epidemie. A protože si myslíme, že by mohla být pro vás užitečná, nabízíme je dále v této podobě.

Na výběr máte:

JÓGA S PRVKY FYZIOTERAPIE 1 – 8, cena za jednotlivou lekci 500,- NYNÍ ZA 350,-

balíček: Jóga s prvky fyzioterapie – balíček 1 (4 lekce) /  balíček 2 (4 lekce), cena 1800,-, NYNÍ ZA 1200,-

Cvičení vede fyzioterapeutka Dagmar Lisá. Při cvičení propojuje poznatky z fyzioterapie, zvláště z metody DNS prof. Koláře a z propracovaného systému Iyengar jógy, která klade důraz na šetrné a zdravé provádění jógových pozic. Při lekci se příjemně protáhnete a zpevníte zároveň, také se dozvíte něco o principech fungování tělesné schránky. A nenechte se zmást, nejedná se o lekci pro těhotné 🙂

ZDRAVÁ ZÁDA 1 – 4, cena za jednotlivou lekci 500,-, NYNÍ ZA 350,-

balíček: Zdravá záda (4 lekce), cena 1800,-, NYNÍ ZA 1200,-

Cvičení vede fyzioterapeutka Marie Píšťková vychází z principů metody dynamické neuromuskulární stabilizace (DNS) prof. Koláře. Během cvičení postupně provádíme jednotlivé pozice, kterými prochází dítě během prvního roku života.  V daných pozicích je kladen důraz především na kvalitu provedení. Při cvičení se tedy soustředíme na jednotlivé segmenty těla a jejich správné postavení, napřímení páteře, dýchání a zapojení tzv. středu těla. V daných pozicích postupem času i posilujeme a posouváme své hranice.  Nedílnou součástí tohoto cvičení je strečink.

CORE A FUNKČNÍ TRÉNINK 1 – 3, cena za jednotlivou lekci 500,-, NYNÍ ZA 350,- 

balíček: Core a funkční trénink  (3 lekce), cena 1350,-, NYNÍ ZA 900,-

Zapojte opravdu správně hluboké svaly trupu! Fyzioterapeutka Lucie Denková vás naučí, co je to střed těla, jak ho zapojit a použít nejen při cvičení ale i v běžných denních činnostech. Kromě core trainingu se ale dostaneme i k dalším partiím, paže, kyčle, stehna, vše důkladně zapojíme, protáhneme a hlavně srovnáme? Hlavním cílem není jen si dát do těla, ale hlavně cvičením odstraňovat svalové dysbalance a tak zlepšovat naše pohybové zdraví. Cvičení vhodné proti bolestem zad a jako kondiční trénink.

CORE A FASCIÁLNÍ STREČINK 1 – 4, cena za jednotlivou lekci 500,-, NYNÍ ZA 350,- 

balíček: Core a fasciální strečink (4 lekce), cena 1800,-, NYNÍ ZA 1200,-

Zapojení středu těla a důkladné protažení a “rozklouzání” fascií. Fascie tvoří jednotnou síť v celém těle, změna (zkrat, jizva apod.) fascie v jedné části těla se tak projeví i na vzdálených místech. Fascie by měly při pohybu hezky klouzat a pohybu pomáhat, ne mu bránit. A právě na to jsou zaměřeny tyto lekce.

JÓGA PRO TĚHOTNÉ 1 lekce s fyzioterapeutkou Dagmar Lisou, NYNÍ ZA 350,-

Jak si video objednat?

Klikněte na tlačítko On-line nákupy na předchozí stránce: https://www.bebalanced.cz/on-line-nakupy-a-objednani/:

  1. přihlaste se či se zaregistrujte
  2.  v sekci Permanentky si vyberte službu, o kterou máte zájem: video lekce – jednotlivá lekce / balíček 3 lekcí / balíček 4 lekcí
  3. zaplaťte platební kartou
  4. napište nám na objednani@bebalanced.cz, o jaký balíček  či lekci máte zájem
  5. lekci či balíček vám poté odešleme ke stažení

Upozornění:

Videa jsou určená pouze pro vaši vlastní potřebu. Další šíření není možné a velmi vás prosíme o to, abyste tak nečinili. Děkujeme vám

Zde je malá ukázka části lekce Jóga s prvky fyzioterapie:

 

 

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006