Bakalářské i magisterské vzdělání získala na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Samotný pohyb a sport byli již od dětského věku nedílnou součástí jejího života.
Krátce se věnovala gymnastice, sportovnímu aerobicu i házené, ale posledních deset let se věnuje florbalu. Stále se snaží rozšiřovat své praktické i teoretické znalosti v rámci odborných vzdělávacích kurzů. Z těch absolvovaných za jeden z nejdůležitějších považuje certifikaci osobního trenéra, instruktora kondičního posilování, který výrazně rozšířil její praktickou znalost vývojové kineziologie.
Pokud neodpočívá aktivně při sportu, pak si ráda sedne ke knize, nebo společně s přáteli za stůl s dobrým jídlem.
V rámci fyzioterapie ji baví a fascinuje práce s měkkými tkáněmi. Ráda ostatní přivádí k lásce k pohybu, případně pohybové nadšence přesvědčuje o dalších možnostech jejich vývoje i zlepšování se.

Absolvované kurzy:
2019 – Palpační anatomie (Rehaeduca: MUDr. Hudák, Mgr. et Mgr. Voráčková, Mgr. Tolar)
2019 – Evidence based přístup k jizvám, adhezím a viscerálním srůstům (Rehaeduca: L. Chapelle, RMT, MBA)
2019, 2018, 2017 – kurzy pro aplikaci vysokointenzivní laserterapii Hilterapia® (MLS ® Laser Therapy and Hilterapia ®, The HIRO TT Training Course, The HIRO TT Advanced Course: Zaghetto)
2018 – Instruktor kondičního posilování (vzdělávací program v rozsahu teorie 90 vyučovacích hodin a 60 hodin praxe, 3D Fitness Academy: Wurzel, Raptopulos, Chott)
2018 – Úvod do fyzioterapie fasciálních tkání (Rehaeduca: Mgr. Čech, Mgr. et Mgr. Voráčková, Mgr. Tolar)
2018 – Komplexní terapie ramene (Monáda: MUDr. Pospíšilová, Bc. Dvořák, PhDr. Musilová)
2017 – Spirální stabilizace – SM systém (Stop Bolesti Zad: Ing. Nesvadba)

 

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006