Jsem kouč, mentor, facilitátor a školitel

602 711 915| [email protected]

 

 

 

 

Jaký jsem člověk?

Věřím, že dokáži vyvažovat racionální pohled na věc, orientaci na výsledky a výkonnost s empatií a intuicí. Z pohledu týmových rolí dle Dr.M.Belbina mám silné role: vyhledávač zdrojů, inovátor a koordinátor. Jako původním vzděláním technik mám rád systém, účelnost a smysl, takže občas trochu suchar:-).

Jsem ženatý, mám tři syny a žiji v Brně. Jsem blázen do lehkých a bezmotorových letadel a létání, rád hraju rekreačně golf a jezdím na motorce (chopperu).

Zkušenosti

Vzhledem k mému dlouholetému působení v oboru (od roku 1995), mám +2000 hodin zkušeností ve více než 200 koučovacích projektech.

Individuální koučink například: General Manager v FMCG, Finance Director v FMCG a telekomunikacích, IT Director ve farmaceutické společnosti, Logistic manager v potravinářském výrobním závodě, General Manager v DIY, HR Director v automobilovém průmyslu, R&D Director ve farmaceutické společnosti. Týmový koučink například: Top management týmy v FMCG, výzkumu, telekomunikacích, bankovnictví, IT, media.

Vzdělání

  • VUT FS Brno (1991)

 

Certifikace v oblasti koučinku a týmové spolupráce

  • Individuální koučink – certifikace sir John Whitmore
  • Týmový koučink – certifikace Dr. Valerio Pascotto
  • Inner Game – certifikace Timothy Gallwey
  • High Performance Teams – certifikace Dr. Meredith Belbin, Valerio Pascotto

Vzdělání v oblasti koučinku

  • Performance Coaching

Tříletý vzdělávací program vedený sirem Johnem Whitmorem, Davidem Hemerym a Davidem Whitakerem, zakladateli společnosti Performance Consultants.

  • Working Together Workshop

Vedení týmu a využití principů koučování a Inner Game ke zvyšování efektivity týmové spolupráce. Lektorem Dr. Valerio Pascotto a W.Timothy Gallwey, zakladatelé společnosti IGEOS, která se specializuje na High Performance Teamy a efektivitu týmové spolupráce.

  • Koučink – věda i umění (The Art and Science of Coaching)

Mezinárodně uznávaný certifikovaný program koučinku, akreditovaný ICF(Mezinárodní federací koučů), organizovaný s prestižní vzdělávací institucí pro kouče Erickson College International (Vancouver, Kanada)

  • The Inner Game Core Program

Program pro kouče se specializací na Inner Game, vedený přímo autorem metodologie Inner Game, Timothy Gallweyem. V návaznosti na tento program vyškolení do role facilitátora českých programů Inner Game a získání certifikátu Inner Game Coach and Facilitator.

Pracovní zkušenosti

Svou pracovní kariéru jsem zahájil prací pro společnost Master Foods, nejprve na pozici obchodní reprezentant, následně Area Sales Manager a nakonec Personnel Manager se zodpovědností za nábor, výběr a vzdělávání obchodního týmu.

Poté jsem založil úspěšnou vzdělávací a poradenskou společnost CONEO, kterou jsem spolu se svými dvěma kolegy vedl až do roku 2005. V této společností jsem získal řadu zkušeností jak z vedení firmy, tak v pozici konzultanta, lektora, kouče a projektového manažera.

Od roku 2006 jsem se stal spolumajtelem společnosti Koučink Centrum, kde jsem pracoval jako garant vývoje nových programů, projektový manažer neziskových projektů, lektor a kouč.

Od roku 2014 jsem v pozici ředitele Inner Game International School ČR&SR, kde zároveň vedu některé z nabízených programů. Jsem metodikem projektu SOLE by CoEdu, ověřujícího uplatnění inovativních metod obohacených o principy koučinku, ve výuce na základních školách a autorem metodik CQ-Collaboration Quotient a Role Balancer.

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006