PROCES KOMPLEXNÍ PÉČE V BE BALANCED PRAHA

Komplexně se u nás léčí ti:

  • které trápí fyzická bolest bez jasné příčiny
  • u kterých přístrojové a další vyšetření vyvrátilo strukturální příčiny potíží
  • kteří se chtějí bolestí a nepohody zbavit a nechtějí se smířit s tím, že “lepší už to nebude”, “to je věkem” či “naučte se s tím žít”
  • kteří hledají rovnováhu či novou rovnováhu v životě.

Celý proces si volíte a vybíráte sami. Komplexní léčba probíhá s Vaším svolením, s maximální důvěrou, s vysoce profesionální péčí.

Naši specialisté tvoří tým. Pokud Vy k tomu dáte souhlas, jste v péči i ve chvíli, kdy u nás zrovna nejste.

☎

Objednejte se na 607 225 006, nebo na [email protected]

KDYŽ K NÁM PŘICHÁZÍTE PŘEDEVŠÍM S FYZICKOU BOLESTÍ

….a tak trochu tušíte, že příčina nebude jen fyzická, Vaše první kroky budou směřovat nejspíše na FYZIOTERAPII.
  • Naši fyzioterapeuti Vám pomohou ulevit od fyzické bolesti. Často již při této fázi léčby dojde k nalezení zdánlivě nesouvisejících příčin – dávná operace, hospitalizace, úraz či nějaké omezení v dětství, trávicí obtíže atd.
  • Dojdete buď k úplné úlevě anebo úlevě dočasné a něco Vás jakoby vrací zpět.
  • Pak je dobré pokračovat dalšími cestami, které si vyberete.
  • Často se během práce s tělem klienta uvolní nějaká dávno zapomenutá traumata, bolesti, nedoléčené emoce. Někdy o tom nejde mluvit hned, nebo se Vám nechce, ale něco si již začne dít.
  • TERAPIE NA POMEZÍ TĚLA A DUŠE pomůže navázat kontakt s hluboko uloženými a nezpracovanými emocemi, traumaty, komplexy. Z naší nabídky je to např.: Alexandrova metoda, Kraniosakrální terapie, muzikoterapie, arteterapie.
  • Když už se lze dostat k tématům duševního charakteru blíže a lze o nich hovořit, pak je nejlepší čas na PSYCHOTERAPII. Přicházíte na témata, která Vám v životě dělají těžkosti a přivádí nejen k fyzickým potížím. Tato témata si v procesu psychoterapie zvědomíte, pochopíte a tím také vyléčíte šrámy na duši.

KDYŽ K NÁM PŘICHÁZÍTE PŘEDEVŠÍM S DUŠEVNÍ NEPOHODOU

Z velké části k nám přicházíte s fyzickou bolestí, která se buď podaří vyřešit čistě “fyzickou” cestou, či se postupně odkrývá přesah příčiny bolesti do psychické oblasti. Velmi často to ale probíhá úplně opačně.
Další část z Vás K NÁM PŘICHÁZÍ S ŽIVOTNÍMI ČI DUŠEVNÍMI TĚŽKOSTMI.
V průběhu PSYCHOTERAPIE si uvědomujete, že žijete v určité fyzické bolesti či omezení.
Zaměření na tělo ve FYZIOTERAPII může pomoci nejen odstranit fyzickou bolest. Kupodivu tato práce s tělem a jeho zcitlivěním může pomoci psychoterapeutickému procesu, který se může třeba i urychlit a zjednodušit.

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006