V centru Be Balanced Vám nabízím odborné a profesionální vedení na Vaší vlastní výtvarné cestě. Za pomoci výtvarných technik si prožijete nové zážitky s uměním, uvolníte svou mysl a najdete čas sami na sebe. Zažijete změnu, klid a relaxaci, souznění s uměním, přírodou, se sebou. Prostřednictvím umění najdete opět energii. Individuální tvořivé seberozvojové hodiny pro dospělé s prvky arteterapie a artefiletiky.

Jsem malířka na volné noze. Celý svůj život se věnuji malování a své výtvarné tvorbě, která je mi přítelem, když je mi moc dobře, ale i když je mi nejhůř. Vystavovala jsem v Praze, Vídni, Římě a jiných městech. Inspiraci nacházím v celém svém okolí, v přírodě, své milované rodině, ve svém dětství, v cestování a ve všech dobrodružstvích, které zažívám.

Přes 22 let vedu v Praze 9 svou Výtvarnou dílnu pro děti i dospělé. Tvoříme uvnitř i venku s prvky artefiletiky i arteterapie. Vydala jsem několik knih, dvě v nakladatelství Portál, kde je vždy 52 nápadů na tvorbu s dětmi, vlastně je to jeden celý rok v mojí Výtvarné dílně. Mám dlouholeté zkušenosti s vedením seberozvojových a relaxačních kurzů pro dospělé, tvoříme uvnitř i v přírodě. Po tolika letech uměleckých činností s dětmi i dospělými jsem si ještě víc začala uvědomovat léčivou schopnost umění, kterou má možnost každý zažít.

Můj výtvarný život je spojený s pomocí lidem. Navrhla a realizovala jsem výtvarné řešení Dětského oddělení popálenin Vinohradské nemocnice v Praze a Dětský stacionář Bazalka v Českých Budějovicích pomáhající dětem po mozkové obrně. Svoje obrazy dávám do charitativních aukcí. Navrhla jsem několik loutkových divadelních představení pro děti a kostýmy k filmu. Snažím se, aby díky mé tvorbě a výuce umění bylo lidem dobře nebo alespoň lépe.

S manželem jsme spolu 30 let, máme tři děti, milujeme přírodu. Rádi včelaříme. S naší canisterapeutickou fenkou navštěvujeme domovy pro seniory.

Vzdělání:

  • Výtvarná škola Václava Hollara
  • DAMU Praha obor Scénografie
  • Ekoartereapeutický sebezkušenostní výcvik Mgr. Jany Merhautové
  • Arteterapie Miroslava Huptycha v Praze – v průběhu
  • Canisterapeutický tým, certifikát získaný u organizace Pomocné tlapky
  • Základy moderního ošetřovatelství v praxi, Český červený kříž, Praha

MgA. Taťjana Macholdová
Webové stránky – Tanja.cz
Facebook
Instagram
tel: 777 055 121
email: [email protected]

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006