Koučink a mentoring v Be Complete

v současné době poskytujeme také online služby v oblasti individuálního i skupinového koučinku či mentoringu a to jak v českém tak anglickém jazyce. Chcete vědět více?


Nadměrný stres. Multitasking. Maticová organizační struktura – více nadřízených s různými zájmy. Outsourcing. Zvládnutí přechodu na manažerskou pozici. Work-life-balance. Zvýšení výkonnosti. Komunikační problémy na pracovišti i v osobních vztazích. Zvýšení sebedůvěry. Prezentační dovednosti. Vedení schůzí. Vedení projektů. Práce s chybou. Umění delegovat. Konstruktivní zpětná vazba…

Jsou Vám některá z výše uvedených témat povědomá? Máte pocit, že všichni ostatní je zvládají, jen Vám to nejde? Myslíte si, že je to pro Vás brzdou v dalším kariérním postupu? A chcete s tím něco dělat?

Velmi efektivně Vám pomůže koučink nebo mentoring.

Jaký je rozdíl mezi koučinkem a mentoringem?

V obou přístupech je důležité zvolit si cíl, kterého chce klient spolu s koučem nebo mentorem dosáhnout. V případě mentoringu se mentor snaží klientovi poskytnout co nejodbornější a na míru šité poradenství jak stanoveného cíle dosáhnout. Zatímco v případě koučinku je kouč průvodcem v koučovacím procesu a pomocí kladení otázek, které by klienta nemusely napadnout vede klienta ke stanovenému cíli.

Více o rozdílu mezi koučinkem a mentoringem a o přístupu k oběma metodám v Be Complete.

Jak setkání probíhá?

Sezení probíhá buď v psychoterapeutické místnosti, nebo venku v inspirativním prostředí Divoké Šárky či obory Hvězda. Klienti také oceňují možnost terapie při běhu. Vyplavené endorfíny uvolňují napětí a dávají možnost nahlížet životní situace z nečekaných perspektiv.

Navíc hodinový běh má velmi dobrý vliv i na tělesnou kondici klientů a ke změně dochází jak v oblasti mentální, tak také fyzické. Tato kombinace změny má pro dosažení stanoveného cíle přímo synergický efekt.

Kolik setkání je potřeba?

Koučink i mentoring se většinou odehrávají po dobu 10-ti sezení. Velmi často se stane, že především při použití technik INNER GAME™ se výsledek dostaví mnohem dříve a již po 3. sezením klient dosahuje stanoveného cíle.

Nezřídka se ale také stane, že při koučinku si klient uvědomí hlubší bariéry, které je potřeba pečlivě ošetřit při psychoterapii. Tento rozdíl přístupu si velmi pečlivě uvědomujeme a striktně rozlišujeme koučink, mentoring a psychoterapii.

Ing. Jiří Lisý

Ing. Jiří Lisý

Ing. Jiří Lisý psychoterapeut, kouč, mentor ...

Celý profil
Ing. Michal Ondráček

Ing. Michal Ondráček

Zaměření Koučink a mentorink Týmový koučink...

Celý profil

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006