V Be Balanced lze platit on-line!

Vážení klienti!

Právě jsme spustili možnost platit za skupinová cvičení, kurzy a semináře on-line a to buď kartou nebo převodem hned při objednání. Zároveň si můžete zakoupit elektronické permanentky, které Vám umožní uhradit Vámi vybranou službu opět hned při objednání a to za zvýhodněnou cenu.

Pokud byste si přáli převést Vaše papírové permanentky na elektoronickou verzi, prosím, kontaktujte naši recepci, která Vám převod provede.

Co to znamená a co je k tomu potřeba:

  • Abyste mohli mít elektronickou permanentku, je nutné si zřídit Váš uživatelský účet v našem rezervačním systému.

Je to intuitivní proces, který Vám zabere maximálně pár minut.

Stačí zmáčknout zelené tlačítko Objednání, které je na každé stránce našeho webu. Poté, co si vyberete cvičení či seminář, zvolte možnost „Vytvoření účtu“ a následujte další instrukce.

Pro platby jednotlivých cvičení uživatelský účet není nutný.

  • Při rezervaci skupinového cvičení si vyberte jednu z možností platby (z permanentky, kartou, bankovním převodem, v hotovosti na místě).
  • Po rezervaci přejděte ke kroku zaplatit a proveďte platbu Vámi zvoleným způsobem.
  • Následně už pouze přijďte na cvičení či seminář a užijte si je:-)

Papírové permanentky jsou stále v platnosti až do jejich vyčerpání. Následně si, prosím, zakupte již permanentku elektronickou.

Zároveň také přecházíme na elektronickou verzi předplacených balíčků na fyzioterapie nebo léčbu pánevního dna. Nákup těchto balíčků zůstává beze změny, tedy osobně na recepci kartou, převodem nebo v hotovosti.

Věříme, že Vám tyto změny zpříjemní Váš čas strávený u nás.

 

Vaše Be Balanced