Příměstský tábor: Za poznáním pohybu a těla pro děti 5 – 9 let

Příměstský tábor v BeBalanced:

Za poznáním pohybu a těla

pro děti 5 – 9 let

Vydej se s námi na průzkum svého těla a toho, co dovede! Užijeme si radost z pohybu vevnitř i venku. Vyzkoušíme si, jak se dá vidět svět bez očí, natrénujeme akrobatické triky i chůzi po provaze, zahrajeme si na horolezce, protáhneme svaly a srovnáme záda při zábavném cvičení jógy a na závěr si každý odnese barevné překvapení.

Kdy:  3.8. – 7. 8. 2020

příchod 8:00 – 8:30, vyzvedávání dětí 16:00 – 16:30

Cena:  4200,- za jednotlivce / 3700,- při přihlášení 2 a více sourozenců či kamarádů (včetně obědů, svačin a pitného režimu)

Kde: Centrum Be Balanced, Rybničná 18/1, Praha 6 Liboc

Co budeme dělat?

Na začátku a na konci tábora si ověříme své pohybové dovednosti. Soutěžíme pouze sami se sebou a vidíme na sobě zlepšení.

A pak už nás čeká ranní jógové hraní, protažení a prodýchání. Zábavné rozpohybování pod vedením fyzioterapeutek – hry na zvířátka, plazíme se, lezeme a hrajeme si pro zdravá záda, trénujeme stabilitu. Slackline, překážková opičí dráha, lezení na stěně, aktivace nožek, akrobatické, rytmické a hudební hrátky. Zajímavé povídání o těle a pohybu s kvízem, poznávání, kde co máme.

Venkovní program v Divoké Šárce či ve Hvězdě – akční bojovka, poznávání pohybu a spousta her. Obarvíme si „číra“ a zapleteme copánky, pohrajeme si s Hula Hoop obručemi a zažonglujeme s Poi. Čeká nás spousta zábavy, budeme zdraví a mrštní, ale naučíme se i odpočívat – jak byste předvedli třeba rozvařenou špagetu?

Pro rodiče:

  • tábor vedou fyzioterapeutky
  • cílem tábora je rozvoj pohybových dovedností, napřímená páteř a dobré držení těla
  • děti na začátku a na konci „přeměříme“ v pohybových dovednostech, aby každý sám viděl, jak se zlepšil, ale nehodnotíme a neznámkujeme
  • malá skupinka dětí pro zajištění individuálního přístupu ke každému, maximálně 7 dětí na jednoho lektora
  • vyvážená strava, možnost i bezmasé varianty
  • možnost zkráceného – jen dopoledního programu
  • tábor je vhodný pro všechny děti – jak pro ty, kteří potřebují v pohybu trochu podpořit, tak pro ty, kteří chtějí své pohybové dovednosti posouvat dá

Uvědomujeme si, že současná situace je nejistá, a tak chápeme, pokud se nechcete na léto vázat. Tomu jsme upravili i podmínky platby tábora – po přihlášení máte 3 týdny čas na zaplacení faktury.

Přidejte se k nám 😊

 

Jak se přihlásit?

Stáhněte si přihlášku níže, vyplňte ji a pošlete na e-mail: [email protected], nebo ji můžete přinést přímo k nám na recepci.

Dotazy ohledně tábora Vám také odpoví Mgr. Petra Sklepníková na [email protected]

Přihláška na BeBalanced příměstský tábor 2020

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006