NOVÝ SYSTÉM FYZIOTERAPEUTICKÉ PÉČE V BE BALANCED
PRO VĚTŠÍ EFEKTIVITU A ZÁROVEŇ DOSTUPNOST FYZIOTERAPIE

V Be Balanced pracují vysoce kvalifikovaní fyzioterapeuté. Vzdělání ve fyzioterapii se velmi liší od středoškolského po vysokoškolské. O kvalifikaci fyzioterapeuta ale vypovídá nejen pregraduální vzdělání, ale hlavně to následné. Fyzioterapeuti v BB mají vždy vysokoškolské vzdělání a absolvované důležité následné kurzy. Be Balanced zároveň zajišťuje fyzioterapeutům konzultace se seniorními kolegy, systém intervizí a seminářů.
Zakládáme si na vysoké kvalitě léčby a opravdovém zájmu o zdraví klientů.

Vyberte si z nabídky:

INDIVIDUÁLNÍ FYZIOTERAPIE

Prostor pro vysoce cílený a individuální přístup a manuální fyzioterapeutické techniky.

SKUPINOVÁ FYZIOTERAPIE

Skupinka max. 3 klientů Be Balanced, kteří už absolvovali alespoň vstupní návštěvu u fyzioterapeuta. Cvičení vede fyzioterapeut, který se seznámí se zápisem – anamnézou a doporučením osobního fyzioterapeuta. Na toto cvičení můžete chodit právě i ke svému fyzioterapeutovi.
Prostor pro vše na co už často nezbývá v rámci individuální fyzioterapii dostatek času a přitom velice urychlí proces léčby. Obsahem je vysvětlení principů, cvičení, zlepšení uvědomění těla a schopnosti s ním pracovat. Obsahem této terapie bude vše, co je společné prakticky každé fyzioterapii, zároveň díky malé skupince je prostor pro cílený a individuální přístup a určitou i manuální práci s tělem.

Více informací a rozvrh skupinových fyzioterapií zde.

FYZIOMASÁŽ

To nejpříjemnější a nejúčinnější z pasivních fyzioterapeutických technik.

SKUPINOVÉ LEKCE

Preventivní cvičení ke zlepšení držení, mobility těla a kondice.

 

Náš doporučený postup:

1) Máte závažnější obtíže, které Vás vyřazují z běžného života?
Pak je pro vás první volbou INDIVIDUÁLNÍ FYZIOTERAPIE, jakmile dojde ke stabilizaci stavu, pak je ideální střídání se SKUPINOVOU FYZIOTERAPIÍ.
2) Máte dlouhodobější obtíže, které Vás již začínají omezovat a bojíte se zhoršování?
Pak doporučujeme zpočátku INDIVIDUÁLNÍ FYZIOTERAPII, a dle doporučení fyzioterapeuta možná bude dále stačit pouze určitá kombinace SKUPINOVÉ FYZIOTERAPIE a FYZIOMASÁŽÍ.
3) Nemáte žádné potíže, rádi byste ale nezanedbali prevenci, či Vás jen občas vás lehce bolí záda či jiná oblast pohybového aparátu, ale nijak vás to neomezuje, jen si uvědomujete, že byste s tím měli něco dělat?
Pak doporučujeme kombinaci FYZIOMASÁŽÍ a SKUPINOVÝCH CVIČENÍ.

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006