Nové cvičení pro zdravý vývoj miminka s fyzioterapeutkou

Nové cvičení pro zdravý vývoj miminka s fyzioterapeutkou

Každou druhou středu od 10:15

Věkové skupiny:

Od 3. do 7. měsíce – ochutnávková lekce 14.3., kurz začíná 28.3. a probíhá každý lichý týden, tedy jednou za 14 dní., zahrnuje 7 lekcí, kurz končí 20.6.

Od 8. do 12-16. měsíce (do chůze) – ochutnávková lekce 21.3., kurz začíná 4.4. a probíhá každý sudý týden, zahrnuje 7 lekcí, kurz končí 27.6.

Délka lekce: 45min.

Cena: jednotlivá lekce 200,-, kurz 7 lekcí 1050,- (150,-/lekce)

Fyzioterapeutka Mgr. Martina Metlická vás provede vývojem dítěte v prvním roce života. Na lekci se krůček po krůčku dozvíte, jak by měl probíhat správný psychomotorický vývoj. Probereme hrubou, jemnou motoriku, vývoj smyslů, sociálních a rozumových schopností. Hlavně si ale zacvičíte s miminkem tak, abyste ho ve správném vývoji podpořili. Naučíte se, jak optimálně s miminkem manipulovat, jak ho nosit, přebalovat apod., abyste dítě ve fyziologickém vývoji stimulovali. Přijde na řadu i otázka nošení dětí v šátku či nosítku a bude prostor pro vaše otázky, i třeba týkajících se vás, maminek.

U druhé věkové skupiny už bude převažovat více cvičení, ale i povídání ohledně lezení, sezení či kdy začít s prvními botami. Děti, které už lezou, si budou moci užít velký volný prostor, který náš sál s vyhřívanou podlahou poskytuje.