Jóga s prvky fyzioterapie – seminář

Jóga s prvky fyzioterapie – seminář 16.2. 2018

Ráda bych vás pozvala na únorový jógový seminář  16.2. 2018 od 18 do 20 hod. na téma KYČELNÍ KLOUBY

Cena: 400,-, nebo s permanentkou za 360,-.

Trocha teorie a hodně praxe, pro začátečníka i zkušeného jogína

Jak se podíváme na kyčle…

Kyčelní klouby propojují pánev a dolní končetiny. Pokud bychom se na ně podívali shora, pak uvidíme, že skrze kyčle se přenáší váha našeho těla do dvou pilířů, do našich nohou. Mnohé propadlé klenby na nohách mají úzkou souvislost právě s postavením našich kyčlí. Pokud bychom se na kyčelní klouby podívali z jiné perspektivy, jsou to místa, která podpírají a nesou naši pánev, a jejichž funkčnost je nezbytným předpokladem napřímení páteře. Postavení našich kyčlí tedy ovlivňuje nastavení našeho trupu a naopak.

Svaly v oblasti pánve jsou u většiny lidí v nerovnováze. Nesprávným používáním či vytrvalým sezením jsou kyčle často ztuhlé, bolavé a slabé.

A jak to bude probíhat…

Na semináři se pokusíme porozumět našim kyčlím a dopřát jim naši pozornost, trochu práce a protažení.

Čeká vás teorie (ne více než 20 minut) praxe (cca 80 minut) a relaxace (20 minut).

Přihlášení je možné přes rezervační systém podobně jako u běžných lekcí.

Pokud máte k tématu kyčelních kloubů nějaké dotazy, můžete mi do 13. února napsat na mail ruzickova@bebalanced.cz a Váš dotaz bude na semináři zodpovězen.

Těším se na vás!

Julie

Dvouhodinový seminář vede fyzioterapeutka a zkušená jogínka Mgr. Julie Růžičková. Při cvičení propojuje poznatky z fyzioterapie, zvláště z metody DNS prof. Koláře a z propracovaného systému Iyengar jógy, která klade důraz na šetrné a zdravé provádění jógových pozic.