i od 1.3. jsme v provozu, respirátory máme k dispozici a z jiných okresů k nám potřebujete čestné prohlášení

Dobrý den naši vážení klienti,

Vaše objednání na fyzioterapii platí. Jsme zdravotnické zařízení, a tak můžeme fungovat a Vy k nám můžete dorazit i z jiných okresů než je Praha.

Jste z jiného okresu? 

Pokud k nám přijíždíte do Prahy z jiného okresu, budete potřebovat čestné prohlášení. Předvyplněné ho najdete níže. Jako případný další doklad Vám může posloužit potvrzení Vaší rezervace, které Vám přišlo do e-mailu, když se rezervace vytvářela.

Povinné respirátory  

Novinkou je nutnost mít při návštěvě zdravotnického zařízení respirátor. Respirátory budeme mít u nás k dispozici, a to za nákupní cenu, nemusíte si tedy s nimi dělat starosti.

Pro děti do dvou let neplatí povinnost zakrytého nosu a úst.

Děti ve věku 2-15 let mohou mít pouze zdravotnickou masku.

Děláme vše pro Vaši bezpečnost

Se vší pokorou Vás chceme ujistit, že na našem pracovišti za celou dobu epidemie od března 2020 nedošlo k přenosu Covid 19, a to ani mezi personálem navzájem, ani mezi terapeutem a pacientem. A to i přesto, že fyzioterapeutická léčba je velmi kontaktní.

Celou dobu dodržujeme přísný hygienický režim: ochranné pomůcky v kontaktu s pacienty ale i mezi personálem navzájem, rozdělení personálu na týmy, posílený úklid a desinfekční režim a další.

 

Věříme, že se nám podaří tuto dobrou bilanci udržet i nadále.

Těšíme se na další bezpečné setkávání s Vámi.

 

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006