i od 1.3. jsme v provozu, respirátory máme k dispozici a z jiných okresů k nám potřebujete čestné prohlášení

Dobrý den naši vážení klienti,

Vaše objednání na fyzioterapii platí. Jsme zdravotnické zařízení, a tak můžeme fungovat a Vy k nám můžete dorazit i z jiných okresů než je Praha.

Jste z jiného okresu? 

Pokud k nám přijíždíte do Prahy z jiného okresu, budete potřebovat čestné prohlášení. To Vám na Vaši žádost můžeme poslat nebo si ho můžete stáhnout zde. Jako případný další doklad Vám může posloužit potvrzení Vaší rezervace, které Vám přišlo do e-mailu, když se rezervace vytvářela.

Povinné respirátory  

Novinkou je nutnost mít při návštěvě zdravotnického zařízení respirátor. Respirátory budeme mít u nás k dispozici, a to za nákupní cenu, nemusíte si tedy s nimi dělat starosti.

Pro děti do dvou let neplatí povinnost zakrytého nosu a úst.

Děti ve věku 2-15 let mohou mít pouze zdravotnickou masku.

Děláme vše pro Vaši bezpečnost

Se vší pokorou Vás chceme ujistit, že na našem pracovišti za celou dobu epidemie od března 2020 nedošlo k přenosu Covid 19, a to ani mezi personálem navzájem, ani mezi terapeutem a pacientem. A to i přesto, že fyzioterapeutická léčba je velmi kontaktní.

Celou dobu dodržujeme přísný hygienický režim: ochranné pomůcky v kontaktu s pacienty ale i mezi personálem navzájem, rozdělení personálu na týmy, posílený úklid a desinfekční režim a další.

 

Věříme, že se nám podaří tuto dobrou bilanci udržet i nadále.

Těšíme se na další bezpečné setkávání s Vámi.

 

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006