Když o potížích nejde mluvit…

Někdy jsou příčiny potíží tak hluboko, že o nich nejde ani mluvit. Nemusí to být nutně tím, že by příčina vězela v silném traumatu, které je vytěsněné a nelze se k němu dostat. Může se jednat o situace, které nás potkaly dávno v dětství, nebo nás potkávaly pravidelně v každodenní životě a přestože nám způsobovaly bolest na duši, postupně jsme si na ně zvykli. Staly se součástí nás. Ztrpčují nám každodenně život, ale jsou natolik naší součástí, že si ani neuvědomujeme, že by se o nich dalo mluvit. Jen nám prostě není dobře a stále se to zhoršuje.

Existuje celá řada způsobů, jak se dostat k příčinám potíží, ke kterým se vědomě či slovy nedokážeme přiblížit.

Práce se symboly,  terapeutickými kartami. Práce s malováním – nejedná se o umění, ale o projev naší duše či nevědomí jinak, než slovy. Terapie s hlasem a hudbou – muzikoterapie. Analýza snů a aktivní imaginací. Práce na pískovišti – sandspiel/sandplay. Práce s tělem – body terapie, kam patří Kraniosakrální terapie, Alexandrova metoda.

To vše a mnoho dalšího nabízí tým psychoterapeutů Be Balanced. Pracujeme jako tým, společně s kolegy fyzioterapeuty. Vzájemně se obohacujeme, podporujeme, respektujeme a vytváříme unikátní, bezpečné a profesionální prostředí, které poskytuje tu nejlepší možnou péči pro Vás. 

Máte-li zájem o služby Be Balanced, kontaktujte prosím recepci – tel. 607 225 006 nebo [email protected].

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006