Individuální lekce Kompenzačních a zdravotních cvičení

Nevyhovují vám skupinové lekce a upřednostňujete raději čistě individuální přístup? Rádi byste se během cvičení zaměřili na své konkrétní obtíže, o to intenzivněji pracovali se svým tělem a lektora měli pouze pro sebe? Nebo vám nevyhovují časy skupinových lekcí?

Nově vám nabízíme individuální lekce Kompenzačních a zdravotních cvičení s naší fyzioterapeutkou Mgr. Lucií Parmovou. Lekce jsou určeny pro všechny bez ohledu na pohlaví, věk, zdravotní stav, profesi.

Kompenzační cvičení jsou určena pro všechny: pro jedince bez obtíží jako prevence, pro sportovce jako kompenzace jednostranného či nadměrného přetěžování, pro vyrovnání sedavého způsobu života, vadného držení těla nebo fyzicky náročné profese, návrat do původní kondice po úrazu.

Během lekce v případě potřeby provede fyzioterapeutka diagnostiku pohybového aparátu a na základě výsledků navrhne cvičební plán. V průběhu cvičení řádně protáhnete svaly s tendencí ke zkracování a posílíte střed těla a svaly s tendencí k ochabování. Dále se zaměříme na dech a na vyrovnávání svalových dysbalancí. Dle přání mohou být zařazeny prvky relaxačních technik.

Doporučujeme nejdříve návštěvu fyzioterapeuta, který provede komplexní diagnostiku a výsledky předá lektorce. Na hodinách už se pak budeme moci zaměřit jen na cvičení. Není však podmínkou.

Objednávejte na recepci nebo emailem.

Cena: 800Kč/h nebo 3.500Kč/5h

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006