Umění delegovat

Máte pocit, že jste na všechno sami?

Štvalo Vás, že Váš šéf Vám nikdy s ničím nepomohl a Vy takový v manažerské roli nikdy nechcete být, ale nějak to nefunguje?

Přijde Vám, že nejlépe a nejrychleji vše zvládnete sami, ale nemůžete vše stihnout?

Máte pocit, že nikdy nikdo neudělá věci tak, jak byste si představovali a bez Vás se v oddělení či ve firmě nic nepohne?

Umění delegovat zní na první pohled banálně. Skuteční manažeři a lídři ale vědí své. Ke správnému a efektivnímu delegování je dobré znát pár pravidel a technik a především si udělat jasno sám v sobě.

Na semináři se dozvíte teoretické základy a předpoklady efektivního delegování, ať už z pozice manažera nebo majitele firmy. Ukážeme si jaké mohou být bariéry efektivního delegování a vedení lidí, jaké jsou možnosti překonat tyto bariéry a co Vám to může přinést v profesním ale i osobním životě. Dozvíte se několik příkladů z praxe a budete mít možnost klást hodně Vašich dotazů, sdílet pochybnosti a nalézat možná východiska Vašich potíží s delegováním a vedením lidí. Dostanete také několik prověřených tipů, opřených o osobní zkušenost lektora, ale také o manažerské teorie i psychologické metody.

Seminář vede Ing. Jiří Lisý, FCCA, s dlouholetými manažerskými zkušenostmi z nadnárodních korporací.

Kdy: 20.2.2019 – 18:00 – 20:30

Kde: Centrum Be Balanced

Cena: 500,- Kč

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006