Bolest zad a potíže s pohybovým aparátem jsou ty nejčastější zdravotní potíže, které nás trápí. Všude je plno návodů, a přístupů, jak ty které obtíže řešit. Něco je potřeba protáhnout, něco posilovat, udělat nějaké cvičení tolikrát každý den, myslet na správné držení těla. Zdravý pohyb a svalová rovnováha by ale měly být automatické. Ovšem tak to zpravidla není. Proč? Co správnou automatiku našeho pohybu narušuje? A jak nastolit rovnováhu a nastavit dobrou automatiku našeho pohybu tak, abychom nemuseli stále kompenzovat, o tom bude tento seminář.

Seminář bude trochu teoretický, ale hlavně hodně praktický. Cvičení bude zaměřeno na pozorování svého těla v pohybu, jeho odchylek, a jak se po cíleném cvičení postavení jednotlivých částí mění, a to směrem k lepšímu. Budeme pracovat hlavně s chodidly, dechem a páteří.

Cílem semináře je porozumění základním principům fungování motoriky tak, aby s ní posluchači uměli lépe pracovat a tedy je to jeden ze střípků sebepoznání, návratu k vnímání svého těla a k nastartování samoúzdravných schopností organizmu.

Seminář je určen pro laiky.

Lektor:  Mgr. Dagmar Lisá

Rezervace:  Tlačítko přihlásit u semináře na stránkách www.bebalanced.cz, nebo recepce Be Balanced 607 225 006
Kdy:  19.3.  od 18 do 20:30 
Kde: v Be Balanced – střední sál
Cena: 600Kč

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006