Zdravý pohybový aparát při sedavém zaměstnání

Tématem modulu „Zdravý pohybový aparát při sedavém zaměstnání“ je individuální konzultace s fyzioterapeutem. Konzultovat je možné otázky prevence, diagnostiky i možnosti terapie pohybových obtíží a to jak v rámci každodenního života, tak např. při sportu. Z pohybových obtíží můžete probrat např. bolesti zad, krční páteře, hlavy, brnění končetin, bolesti kloubů, úponů, zápěstí. Ale s pohybovým ústrojí často přímo souvisí i jiné obtíže, které se někdy přes pohybový systém dají dobře řešit – např.reflux, menstruační bolesti, stavy po operacích, funkční sterilita.

Ideální je také kombinace s workshopem „Zdravá záda při sedavém zaměstnání„, kdy po úvodním workshopu následuje individuální konzultace pro Vaše zaměstnance.

Formát konzultací je většinou cca 20 min na jednoho zaměstnance. Při identifikaci větších obtíží má zaměstnanec možnost přijít do ambulance na klasickou fyzioterapii.

balanced company

V případě zájmu o uspořádání dne zdraví ve Vaší firmě nás prosím neváhejte kontaktovat na kontaktní mail: [email protected] nebo telefonicky 777695368.

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006