Zdravá záda při sedavém zaměstnání

Tématem workshopu bude úvod do ergonomie a obecných problémů pohybových stereotypů u lidí přetížených jednostrannou zátěží při sedavém zaměstnání, ukázka správného provedení preventivních cviků pro zachování zdraví pohybového aparátu u sedavého zaměstnání, ukázka úlevových cviků a protahování v případě bolestí pohybového aparátu.

Důraz bude kladen na to, aby cviky byly prováděny správně a tím si je mohli účastníci zapamatovat a cvičit také sami. Účastníci by také měli mít základní povědomí o určité autodiagnostice, tedy kdy je ještě dobré cvičit a protahovat sám a kdy už je naopak dobré navštívit odborníka, aby se předešlo včas případným vážnějším obtížím v důsledku včasného neřešení příčin potíží. Dostatek času bude také na dotazy účastníků.  

Formát workshopu je většinou 1,5 – 4 hodiny. Ideální je skupina do 20 lidí, pro maximální efekt a využití výhod práce ve skupině s individuálním přístupem. Je však možné workshop realizovat i pro větší skupiny.

fyzio pro firmy

V případě zájmu o uspořádání dne zdraví ve Vaší firmě nás prosím neváhejte kontaktovat na kontaktní mail: [email protected] nebo telefonicky 777695368.

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006