Základy sebekoučování – Inner Game Essentials

Všichni víme, že: „Je to v hlavě“, ale co s tím?

V práci, v životě, v rodině, ve škole, nebo ve sportu chceme dosahovat vnějších cílů. Když se nám nedaří, je to často způsobeno naším vnitřním nastavením, mentálními vzorci, obavami, strachy, nebo naopak přehnaným sebevědomím.

Timothy Gallwey, autor metodiky Inner Game a zakladatel moderního koučinku říká: „Ten kdo chce vyhrávat vnější zápasy, musí v první řadě vyhrávat ty vnitřní.“

Jeho metodika je unikátní v tom, že umožňuje každému z nás uvolňovat náš potenciál zaměřením pozornosti na vnitřní bariéry, blokující mentální vzorce a s využitím praktických nástrojů rychle začít vyhrávat vnitřní „zápasy“ a tím významně zlepšit naši úspěšnost v dosahování vnějších cílů.

Díky přímému kontaktu s Timothy Gallweyem Vám nyní můžeme nabídnout toto unikátní know-how i v České Republice. Pod záštitou Inner Game kouče Michala Ondráčka Vás zveme na úvodní, dvouhodinový workshop během kterého Vám vysvětlíme základní principy Inner Game, poskytneme prostor k diskusi a zamyšlení a odpovíme na Vaše otázky. Účastníci tohoto workshopu získají, v případě zájmu, slevu 20% na celodenní kurz Inner Game Essentials.

Úvodní workshop povede:

Michal Ondráček a Jiří Lisý

 

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006