PhDr. Tereza Ševčíková

psycholožka a psychoterapeutka

Tel.: 725 810 870 | mail: [email protected]

Zajímáte mě. Zajímají mě vaše příběhy, potřeby, úzkosti, smutky, zmatení, nálady, zranění, krize, nejistoty, snahy být “v pohodě”, víc si užívat života, rozhodnout se správně, vymanit se z vlivu rodičů, vyrovnat se s nečekanou změnou, zvládnout rozchod, začít komunikovat jinak, opustit nefunkční vztah bez pocitů viny a strachu co bude dál, najít svoje místo ve světě, zbavit se pocitu samoty, začít chodit mezi lidi bez obav, akceptovat sebe a svoje pocity, zjistit k čemu všemu potřebujete pít denně alkohol anebo proč se už léta neumíte najíst bez výčitek… Prostě budu s Vámi, ať už budete řešit cokoli, co se týče osobního rozvoje nebo mezilidských vztahů.

V posledních devíti letech jsem pracovala s velkým počtem různých klientů a klientek jako psychoterapeutka a moje práce je krásná tím, že každého a každou z nich ke mně přivedla naděje. Naděje, že se budou mít lépe. Věřím, že každý člověk si zaslouží úctu a respekt, nebudu vás hodnotit, budu se snažit vám být užitečná.

Jsem vystudovaná psycholožka a speciální pedagožka, a jsem akreditovanou psychoterapeutkou. Svou praxi jsem začínala kdysi na gymnáziu jako dobrovolnice při práci s lidmi s poruchami zraku a posléze s těžce tělesně, smyslově a mentálně postiženými dětmi. V průběhu let a studií jsem pracovala intenzivněji s dospívajícími dívkami a chlapci, kteří se ocitli, ne vždy vlastním zaviněním, “na hraně” a jednoho dne byli odvezeni do diagnostického ústavu – pasťáku. Další zkušenosti jsem nasbírala v psychiatrické klinice při práci s dospělými lidmi, které potkala vážná duševní porucha. Po návratu z USA, kde jsem žila dva roky, jsem se na 8 let podívala do světa businessu jako personální manažerka v českých i mezinárodních firmách. Pro mojí práci považuji tuto zkušenost za mimořádně přínosnou. U práce s dospělými a dospívajícími jsem již zůstala a rozvíjím svou soukromou praxi jako psychoterapeutka pro kohokoli, komu již bylo 18 let.

Kromě svojí práce a rodiny také ráda vytrvalostně běhám a hraji volejbal, a každý rok se snažím naučit něco úplně nového. Pro rok 2019 jsou to základy hry na klavír tak, abych stačila své pětileté dceři.:-)

Více o mě a o mojí práci si můžete přečíst na www.terepe.cz. Jsem členkou České asociace pro psychoterapii (ČAP). Věřím v komplexní přístup ke klientovi, a proto mě baví spolupráce s kolegy a kolegyněmi v Be Balanced.

PhDr. Tereza Ševčíková

www.terepe.cz

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006