PhDr. Ludvík Běťák – Spirituální dimenze v psychoterapii – víkendový seminář


Vážení příznivci analytické a katatymně imaginativní psychologie!

Srdečně Vás zveme na jedinečný víkendový seminář Spirituální dimenze v psychoterapii s PhDr. Ludvíkem Běťákem!


Spirituální, náboženská resp. transpersonální dimenze tvoří integrální součást lidského života
a přirozeně se často různými způsoby promítá do psychoterapeutické práce.

Na víkendovém semináři se budeme zabývat orientací v problematice a blíže některými typickými tématy. Prostor bude pro kazuistické ukázky, supervizní konzultace, živé protagonistické i skupinové ukázky s relevantními imaginativními motivy, případně práce se sny a dalším symbolickým materiálem.

 


Doktor Běťák je klinický psycholog, psychoterapeut, lektor a supervizor České společnosti pro katatymně imaginativní psychoterapii a České společnosti pro analytickou psychologii a jungovskou psychoterapii.

Každé setkání s panem doktorem Běťákem je jedinečné, obohacující a velmi inspirativní.

Máme obrovskou radost a čest přivítat opět po roce pana doktora Běťáka v Be Balanced a moc se těšíme na jedinečný víkendový seminář na téma spiritualita. Zvláště v dnešní době je téma spirituality, transcendence, jedince přesahujících sil, které mohou být určující a podporující, stejně tak jako ničivé a ohrožující, tolik potřebné zkoumat, a alespoň částečně se přiblížit k jeho pochopení. Myslíme, že není vhodnějšího člověka v České republice, který by mohl být průvodcem na této cestě, než je pan doktor Běťák.


Seminář začne v pátek 20.8. v 17.00 hodin v malém sále Be Balanced přednáškou a úvodem do tématu. V sobotu budeme pracovat od 9.00 do 17.00 hod. a v neděli od 9.00 do 13.00 hodin.

Srdečně zveme a těšíme se na jedinečný víkend!

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006