Jak správně posilovat, aneb základní principy pro zdravé cvičení s vlastní vahou

Pro koho: Přemýšlíte o tom, že by bylo dobré začít posilovat s vlastním tělem pro své zdraví, ale nevíte, kde začít? Nebo posilujete a nejste si úplně jistí, zda se ve svém snažení nedopouštíte chyb a vlastně si tak neubližujete?  Pak je náš seminář určen přesně pro Vás. Internet je sice plný doporučení týkajících se „zdravého cvičení“, ale pro laika je těžké se v záplavě informací orientovat v tom, zda jsou opravdu zdraví přínosná. Bohužel ani pod vedením fitness trenérů, kteří projdou mnohdy jen krátkým školením, není vždy zaručeno, že budete cvičit pro zdraví.

Náplň semináře: Cílem našeho semináře je vysvětlit a uvést do obrazu, jak by mělo zdravotně zaměřené posilování vypadat. Seminář bude rozdělen do teoretické a praktické části. V první části se podíváme na zoubek hlubokému stabilizačnímu systému, tzv. CORE,  povíme si něco o strečinku a o tom, co je to centrovaný kloub. Pak si v praktické části ukážeme, jak důležité je správné zaujetí výchozí pozice, vyzkoušíme si základní zásobník protahovacích a posilovacích cviků s vlastní vahou. Mnohdy stačí jen poupravit Vaše staré dobré známé cviky a místo ničení těla se dostanete ke skutečně přínosnému cvičení.

Seminář potrvá 2,5 hod. a povede jej Mgr. Martina Metlická, fyzioterapeutka působící v Be Balanced, absolventka školení Fitness trenér a kurzu Koordinačně-zátěžová kinezioterapie A,B, C (Posilování ve fyzioterapii.

Rezervace:  Tlačítko přihlásit u semináře na stránkách www.bebalanced.cz, nebo recepce Be Balanced 607 225 006
Kdy:  2.10.  od 18 do 20:30Kde: v Be Balanced – střední sálCena: 500Kč/seminář

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006