Fyzio konzultace pro cyklisty

Přijeďte na svém kole do Be Balanced na Prahu 6 a my zjistíme, kde je příčina vašich potíží, třeba časté bolesti kolene při cyklistice, a jak je přímo na kole odstranit!

Upravíme vám držení těla na kole, zjistíme, zanalyzujeme a opravíme odchylky či asymetrie Vašeho stylu šlapání. Máme trenažér, do kterého připevníme vaše kolo (pozn. cyklistický trenažér není uzpůsoben na kola s pevnou osou). V případě příznivého počasí je možné konzultaci uskutečnit venku – zvažujete-li tuto možnost, dejte nám prosím vědět předem.

Můžete samozřejmě přijít i bez kola. V tom případě provedeme rozbor Vašeho šlapání na speciálním trenažeru wattbike, který umožňuje analyzovat celou škálu parametrů.

Z nejdůležitějších měřených parametrů zmiňme nezávislé údaje o výkonu levé a pravé nohy, včetně zobrazení křivky práce, úhlu náběhu maximální síly, kadence, průměrného, maximálního a aktuálního wattového výkonu, hodnoty wattů na kilogram a další. Samozřejmě nechybí informace o ujeté imaginární vzdálenosti a rychlosti. Počítač přijímá informace o srdečním rytmu z propojeného hrudního pásu a je kompatibilní se všemi významnými výrobci, jako například Garmin, Polar, Suunto a další.

Bolí vás koleno při jízdě na kole? Zde se dočtete proč.

Objednejte se na čísle – 607 225 006 nebo pište na [email protected].

Dárková poukázka na analýzu běhu v našem e-shopu.

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006