Vaše nákupy balíčků, permanentek, videokurzů či dárkových poukazů nemusíte řešit jen osobně na recepci. Je možné objednávat a platit online.

Jak to funguje?

  1. Klikněte na tlačítko “online nákupy”
  2. Přihlašte se do svého klientského účtu, či se registrujte
  3. Můžete sledovat své platné i minulé rezervace, výši Vašeho kreditu, stav Vašich permanentek a balíčků, nakupovat nové permanentky, zvýhodněné fyzio balíčky, video lekce či dárkové poukazy online kartou.
  4. V případě, že máte zájem o video lekci či balíček na fyzioterapii, přejděte do sekce Permanentky, zde si vyberte  video lekci či balíček.
  5. Zaplaťte platební kartou.
  6.  V případě video lekcí nám prosím napište na: [email protected], o jaké lekce máte zájem a my Vám obratem zašleme odkaz ke stažení .

Co všechno můžete koupit a jak to funguje?

Mgr. Dagmar Lisá

Video lekce – 1 lekce nebo zvýhodněné balíčky 3 nebo 4 videí

V sekci Permanentky zvolte jednu video lekci nebo požadovaný balíček. Uhraďte jej a my Vám pošleme na Váš mail zadaný ve Vašem zákaznickém účtu link na video lekce.

5M9C1095-e1530996211988

Zvýhodněné fyzio balíčky

V sekci Permanentky zvolte požadovaný zvýhodněný balíček. Poté už se můžete standardně objednat přes recepci a pouze nahlásit, že čerpáte ze zakoupeného balíčku.

zdrava_zada

Permanentky na skupinová cvičení

V sekci Permanentky zvolte permanentku na Skupinová cvičení

2019-11-19 19_01_38-005. BB_Dárkový poukaz II - tisková data.pdf @ 300% (CMYK_Preview)

Dárkové poukazy

V případě, že dárkový poukaz nechcete platit fakturou, je možné požadovanou částku na dárkovém poukaze uhradit online formou kreditu v sekci Kredit. Po uhrazení kreditu Vám poukaz zašleme s požadovaným věnováním a textem tak, jak jste uvedli při objednání dárkového poukazu na recepci, nebo při vyplnění formuláře v e-shopu.

V případě dotazů nás kontaktujte na [email protected] nebo tel. 607225006 

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006