Kouč, psychoterapeut, psycholog či psychiatr?

Kouč, mentor, psycholog, psychoterapeut či psychiatr? Termíny, které všichni známe, ale velmi často zaměňujeme. U některých máme nepodložené obavy z jejich návštěvy, možnou pomoc ostatních zase můžeme mít tendenci bagatelizovat.

Zkušenosti z vyspělých ekonomik ale ukazují, že včasné řešení profesních či osobních potíží v oblasti mentální/duševní, mají obrovské přínosy jak na kvalitu života jednotlivců, tak ve výsledcích celých organizací. A to s trvale udržitelným efektem.

 

lecture-318124_640
Jirka_terapie

V tomto interaktivním workshopu vám náš psychoterapeut, mentor a kouč přiblíží rozdíl v jednotlivých profesích a objasní také jejich rozdílný přístup. V následné debatě je dán velký prostor na dotazy a vyjasnění možných nejasností. Po této přednášce je následně prostor pro individuální konzultace, kde se daná témata jednotlivých zaměstnanců mohou více rozpracovat a případně navrhnout další vhodný postup, je-li potřeba.

V případě zájmu o uspořádání dne zdraví ve Vaší firmě nás prosím neváhejte kontaktovat na kontaktní mail: [email protected] nebo telefonicky 777695368.

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006