Masáž vnímám jako jedinečný rituál a příležitost být jen sám se sebou a sám sebou. Příležitost k celkové regeneraci a obnově těla a duše.

Nabízím relaxační energetickou masáž, která v sobě spojuje prvky různých masáží a jemnou práci s energií. Masáž působí celostně na svaly a tkáně, energetický systém člověka a celkové duševní naladění. Kombinuje prvky klasické regenerační masáže, aromaterapeutické masáže, havajské masáže a indické masáže hlavy a šíje.

Masáž chápu jako významnou příležitost k zastavení se, odpočinku a dostání se ke své podstatě. Jako dialog dvou těl, klientova a masérova.

Ráda si poslechnu, co v okamžiku, kdy se potkáváme, zrovna potřebujete. Co potřebujete namasírovat a jakou silou. Zda potřebujete vypnout a toulat se krajinami mysli nebo naopak rozproudit energii a dodat nový elán. Nebo toto všechno dohromady :).

Nejčastěji provádím hodinovou masáž zad a šíje či hodinovou masáž nohou a zad a šíje. Dále pak také dvouhodinovou masáž celého těla – záda, nohy, ruce, šíje a hlava.

Přijměte tedy pozvání na vaší cestu masáží. Moc ráda vás budu doprovázet. V mých rukách vám dám pocítit pevnost a bezpečí, ale i opatrující jemnost. Těším se na vás.

 

Relevantní vzdělání:

2015 – Refit: Indická masáž hlavy

2016 – Dexter: Profesní kvalifikace Masér pro sportovní a rekondiční masáže

2016 – Masérnička: Aromaterapeutická masáž / Havajská masáž

2017 – Masérnička: Diagnostika pohybového aparátu

2019 – 2023 – Psychoterapeutický výcvik, tanečně pohybová terapie

 

Další vzdělání:

-Fakulta humanitních studií UK – Studium humanitní vzdělanosti

-Pedagogická fakulta MU – Expresivní techniky v arteterapii

-Národní institut pro další vzdělávání – Studium pedagogiky volného času

-Remedium Praha – Základní krizová intervence v kontextu sociálních služeb

 

 

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006