Individuální trénink s fyzioterapeutem

Nevyhovují Vám skupinové lekce a upřednostňujete raději čistě individuální přístup? Rádi byste se během cvičení zaměřili na své konkrétní obtíže, o to intenzivněji pracovali se svým tělem a lektora měli pouze pro sebe? Nebo Vám nevyhovují časy skupinových lekcí?

Nově Vám nabízíme individuální lekce Kompenzačních a zdravotních cvičení s naší fyzioterapeutkou Mgr. Lucií Parmovou a lekce jógy či Core tréninku s fyzioterapetkou Mgr. Kristýnou Vaňkovou.

Lekce jsou určeny pro všechny bez ohledu na pohlaví, věk, zdravotní stav či profesi.

Kompenzační zdravotní cvičení

střed těla

Kompenzační cvičení jsou určena pro všechny: pro jedince bez obtíží jako prevence, pro sportovce jako kompenzace jednostranného či nadměrného přetěžování, pro vyrovnání sedavého způsobu života, vadného držení těla nebo fyzicky náročné profese, návrat do původní kondice po úrazu.

Během lekce v případě potřeby provede fyzioterapeutka diagnostiku pohybového aparátu a na základě výsledků navrhne cvičební plán. V průběhu cvičení řádně protáhnete svaly s tendencí ke zkracování a posílíte střed těla a svaly s tendencí k ochabování. Dále se zaměříme na dech a na vyrovnávání svalových dysbalancí. Dle přání mohou být zařazeny prvky relaxačních technik.

Doporučujeme nejdříve návštěvu fyzioterapeuta, který provede komplexní diagnostiku a výsledky předá lektorce. Na hodinách už se pak budeme moci zaměřit jen na cvičení. Není však podmínkou.

Objednávejte na recepci nebo emailem.

Cena: 800Kč/h nebo 3.500Kč/5h

Individuální lekce Fyzio jógy

zdravotni_cviceni

Na individuální lekci Fyzio jógy je soubor jógových pozic (ásán) strukturován přesně v souladu s Vaším přáním a aktuálním zdravotním stavem. Fyzioterapeutka  Mgr. Kristýna Vaňková Vás provede jednotlivými ásánami, dechovým cvičením a relaxací dle Vašich preferencí. Pokud se z jakéhokoliv důvodu necítíte na skupinové lekci komfortně, a přesto byste rádi jógu praktikovali, zkuste individuální lekci Fyzio jógy s fyzioterapeutkou.

Ceník individuální fyzio jógy je shodný s ceníkem fyzioterapie.

Fyzio fitness trénink

funkcni-trenink-6

Chcete se naučit zásady zdravého a účinného posilování? Plánujete zajít do fitka nebo cvičit podle videí z internetu, ale máte obavy, že si cvičením bez dohledu můžete spíš ublížit? Vracíte se ke sportu po delší době (těhotenství, úraz) nebo chcete s posilováním začít a chcete mít jistotu, že budete cvičit správně? Právě pro Vás je určen individuální Fyzio fitness trénink s fyzioterapeutkou!

Fyzioterapeutka a osobní trenérka Mgr. Kristýna Vaňková Vás na základě Vašich přání naučí správně a efektivně posilovat a cvičit přesně to, v čem si nejste jistí. S její pomocí se naučíte lépe zvládat techniku kliku, dřepu, výpadu či posilování břišních svalů, zad a zapojení Core (hluboce uložených svalů trupu). Sami si můžete určit, jestli se chcete naučit posilovat pouze s vlastní váhou těla nebo s pomocí jednoručních činek, TRX, Bosu či Therabandu. Na lekci můžete chodit pravidelně, nebo ji využít jako přípravu pro nadcházející cvičení ve fitku či v domácím prostředí.

Efektivně a zdravě cvičit ve fitku nebo doma zvládnete i Vy! Stačí jen vědět, jak na to.

Ceník Fyzio fitness tréninku je shodný s ceníkem fyzioterapie.

Individuální běžecký trénink

ettr Soukup běh

Individuální běžecký trénink pod vedením fyzioterapeuta Be Balanced a profesionálního triatlonisty Mgr. Petra Soukupa

V průběhu 60-ti minutového běžeckého tréninku se zaměříme především na zlepšení vaší běžecké techniky. Zapracujeme na zlepšení běžecké ABC a celkově se probereme všechna běžecká témata, která vás zajímají.

S sebou potřebujete vhodné běžecké oblečení včetně bot. Při tréninku můžete využít také nejnovější sadu testovacích bot Salming, které jsou k dispozici v showroomu Salmingu v Be Balanced!

Trénink bude probíhat po zpevněných cestách v okolí Libockého dvora.

Doporučuji předem navštívit běžeckou analýzu, kde je více prostoru pro odhalení jednotlivých technických nedostatků.

Ceník individuálního běžeckého tréninku  je shodný s ceníkem fyzioterapie.