PhDr. Michal Kříž

Psycholog a psychoterapeut, člen České společnosti KBT.

tel.:  606 604 683 | více informací na: www.michal-kriz.cz

Psycholog a psychoterapeut, člen České společnosti KBT.

Ve své práci používá metody a techniky terapeutické, koučovací a mediační. Mezi hlavní pilíře jeho práce s klientem se řadí především Kognitivně behaviorální terapie (KBT), Klinická hypnoterapie (hypnóza), Schematerapie, Koučink a Mediace.

Praxi a zkušenosti s psychoterapií získal při práci s klienty v klinické psychologii, kde působí na klinické ambulanci i doposud. Jeho profesní dráha je ale především spojená s 22 lety služby jako vojenský operační psycholog v Armádě ČR. Zde získal řadu zkušeností v práci s člověkem v extrémních situacích a krizové intervenci. Tyto zkušenoti prakticky ověřil na několika zahraničních misích, například v Afganistánu a Iráku. Je rovněž lektorem odborných kurzů a seminářů aplikované psychologie. Kromě psychologie se zabývá i oblastí přežití, ve které je certifikovný armádní instruktor.

Specializace v Be Balanced: Úzkosti a panické stavy doprovázené nepříjemnými tělesnými projevy (bušení srdce, tlak na hrudi, motání hlavy) spojené s pocity ztráty kontroly, Sociální fóbie a úzkost, Nízké sebevědomí, OCD (nutkavá kontrola s opakovanými rituály), Trauma a posttraumatická porucha, Závislosti látkové a nelátkové, strachy z uzavřených prostor, dopravních prostředků a dalších specifických obav a fóbií.

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006