Bakalářské i magisterské studium fyzioterapie jsem absolvovala na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy pod vedením Prof. Pavla Koláře. Za pět let studia jsem měla možnost se učit od největších kapacit v oboru, kteří nadále zůstávají mým vzorem a za tuto příležitost jsem velmi vděčná.

Na fyzioterapii mě baví její rozmanitost. Prolíná se všemi obory medicíny a má velmi úzkou souvislost s pohybem a sportem. Vědomosti fyzioterapeuta musí být rozsáhlé, mnohdy překračují hranici oboru, ale umožňují nám tak u každého klienta rozklíčovat příčinu obtíží. 

Již při studiu jsem působila v Rehaland s.r.o., kde jsem měla možnost propojovat vědomosti s praxí. Pracuji s dětmi, dospělými, aktivními sportovci i se seniory. Nejčastěji se zabývám funkčními poruchami pohybového aparátu, ale i neurologickými obtížemi či poúrazovými stavy. V terapii využívám techniky měkkých tkání, mobilizace, cvičení ve vývojových pozicích dle DNS, senzomotorickou stimulaci dle Jandy a Vávrové a základy Vojtovy reflexní lokomoce. Aktuálně také pracuji na Klinice tělovýchovy a sportu ve FN Motol .

Od malička mám blízko k pohybu a sportu. Profesionálně jsem se věnovala tanci a úspěšně reprezentovala Českou republiku na mezinárodních soutěžích. V posledních letech dávám přednost spíše funkčnímu tréninku a rekreačním sportům (kolo, in-line, lyže…). Mám ráda dobré jídlo a cestování, v nejlepším případě oboje najednou.

Mluvím anglicky, španělsky a rozumím italsky.

 

Kurzy:

Listopad 2021-Únor 2022 – Asymetrický motorický vývoj u kojenců a batolat do 3 let (Rehaspring centrum s.r.o.)
2021 – Vojtova reflexní lokomoce pro VŠ (RL Corpus Olomouc)
2020 – FLOWIN ve zdravotním cvičení (fitness STATERA)
2020 – Koordinačně-zátěžová kinezioterapie – část A (REHAEDUCA)
2020 – Komplexní terapie triggerpointů a globální svalová inhibice (REHABILITACE BITNAR)
2019 – Konference sportovní fyzioterapie v Praze (RehaSport)
2017 – Terapeutické využití Temtex tape (RehaSport)  

 

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006