Mé jméno je Edit Tichá.

Kouzlo krania jsem objevila před osmi lety. Nadšeně jsem pracovala s lidmi, které tato nádherná metoda oslovila. Pomáhala nejen jim, ale hlavně mně. Po dokončení studia Kraniosakrální osteopatie a poté Institutu kraniosakrální biodynamiky jsem se stala asistentkou výcviku a dále prohlubovala své zkušenosti. Cítila jsem, jak se mé tělo každým dnem uvolňuje a mohu lépe a šťastněji vnímat celý svět. Každému přeji zažít ten pocit, že se ve vnějším světě „nic nestalo“, ale uvnitř se něco změnilo. Máme možnost pocítit chuť a sílu do života takového, jaký je, tam kde jsem a s tím, s kým jsem. Přichází energie na změny a rozhodnutí, odchází akutní i chronické bolesti a neřešitelné problémy se začínají řešit. Nastává integrace.

Mám ráda lidi, jejich světy, vážím si rodinných vazeb i potřeby něco měnit. Proto poslední roky pracuji kromě jednotlivců také s těhotnými ženami, malými dětmi a kojenci. Právě zde se dá velmi jemně poopravit spousta otisků z prenatálu, porodu a ranného dětství.

Mojí velkou inspirací je Abha SajwelRadek Neškrabal a Charles Ridley. Pomohli mi objevit sílu a krásu Kraniosakrální terapie. Od roku 2014 jsem aktivní členkou České kraniosakrální asociace, kde se jako členka Výkonného výboru podílím na její činnosti a organizaci postgraduálních kursů.

Ráda se s Vámi potkám na ošetření kraniosakrální terapií v malebném Be Balanced.

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006