Zdravotní cvičení a posilování s lany

Kdy:   pondělí 19:30 – 20:30

 Pro koho: lekce je vhodná pro všechny, obtížnost lze upravit pro každého na míru

Typ: otevřené lekce, nutno se přihlásit předem přes tlačítko „přihlášení“.

Délka lekce: 60 min.

Cena: jednotlivá lekce 200,-, při zakoupení permanentky 10 lekcí/1800,- , lze ji zakoupit on-line při rezervaci lekce (permanentku možno využít na všechny otevřené lekce pro dospělé)

Náplň:  Bolí vás záda a jste kvůli svým potížím limitováni ve cvičení? Chcete si zacvičit správně a postupně se zbavit svých potíží?  Cvičení je zaměřeno hlavně na správné zapojení hlubokých svalů trupu a stabilizačních svalů kyčlí a ramen. Cvičení zahrnuje i prvky z populárního SM systému, tedy cvičení a posilování s lany.  Nedílnou součástí tohoto cvičení je strečink. Využíváme také rolování na válcích, pro uvolnění a zvyšování rozsahů pohybu.Cvičení v malých skupinách umožňuje individuální přístup a zajištění, že cviky jsou prováděny opravdu správně a kvalitně. Cviky na bolavá záda, cviky na uvolnění krční páteře, cviky na bederní i krční páteř a mnoho dalších cviků pro Vaše zdravá záda! 

Cílem tohoto cvičení je zlepšení vnímání vlastního těla, využití korekce jednotlivých tělesných segmentů i v běžném životě a v neposlední řadě možnost přejít na cvičební lekce, které již vyžadují alespoň základní znalost, jak zapojit svůj střed těla, tedy třeba cvičení s názvem Core and animal movements.

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006