Feldenkraisova® metoda:

skupinové lekce pro děti 5 – 9 let

pondělí – 16.00 – 16.45

jsou určeny pro děti, které chtějí/potřebují:

kompenzovat dysbalance/ jednostrannou zátěž/… ze sportovních, tanečních či hudebních aktivit

 odstranit problémy v oblasti jemné a hrubé motoriky, rovnováhy, koordinace a prostorové orientace

 podpořit v oblasti koncentrace, učení, komunikace, řeči, emocionálního vývoje či sebeuvědomění

O lekcích: Skupinové lekce Pohybem k sebeuvědomění (Awareness Through Movement®) jsou koncipovány tak, aby u dětí podpořily zdravý psychomotorický a kognitivní vývoj, chuť k pohybu a vyvážily psychické a fyzické dysbalanace. V průběhu lekcí budeme s dětmi v bezpečném, kreativním a hravém prostředí objevovat skrze harmonický a vědomý pohyb potenciál každého z nich. Děti se během nich naučí vnímat sebe samy úplně jiným způsobem, než jsou zvyklé.

Maximální počet dětí je 8, minimální 3. Lekce je primárně určena pro věk 5-9 let, jsou možné výjimky. U dětí, které věk nesplňují, doporučujeme jednu hodinu vyzkoušet. Následně lektor a dítě s rodičem rozhodnou, zda má pro dítě cvičení přínos či ne.

Lektor: Pavla Procházková, M.A. – Feldenkrais® Practitioner – www.feldenkraisnow.net

Cena: jednotlivá lekce 300,- (podle vývoje epidemiologické situace bychom rádi později otevřeli kurz s cenovým zvýhodněním).
Na kurz je nutné se předem přihlásit, a to přes náš rezervační systém na webových stránkách či telefonicky na 607 225 006 nebo e-mailem na [email protected].
Další informace:

V sálu jsou k dispozici veškeré pomůcky potřebné k lekci pro děti (podložky, atd.). Je vhodné, aby děti chodily v pohodlném volnějším oblečení, které jim umožní bezproblémový pohyb a nosily si s sebou pití.

Těšíme se na Vás!

Be Balanced

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006