Hravé cvičení pro rozvoj motoriky pro děti 6-9 let

Kdy: od poloviny září plánujeme tuto skupinku otevřít  ve čtvrtek  15:30  – 16:15blank

Pro koho: Pro děti od  6 do 9 let (věkové rozmezí je jen orientační, do skupinky mohou být přijaty i mladší nebo starší děti, pokud to pro ně bude vhodné, či v případě sourozenců)

Typ lekce: Jednotlivé lekce – přihlášení na jednu hodinu do naplnění maximální kapacity

Délka lekce: 45 min.

Cena: jednotlivá lekce 300,-/při zakoupení permanentky 250,-

–          cvičení ve skupince max. 5 dětí pro zajištění individuálního zacílení cvičení pro každého

–          cvičení pro správné držení těla, dobrou koordinaci, rovnováhu a vnímání těla

Náplň kurzu: Cvičení je preventivní, ale i terapeutické, tedy pokud sledujete na svém dítěti, že má odstáté lopatky či ploché nohy, nebo je trochu nešikovné, bude pro něj ideální. Stejně tak pokud je také jednostranně sportovně přetížené a potřebuje kompenzaci a také zlepšit koordinaci. Cvičení je vedené tak, abychom stále podporovali zdravé držení těla a správnou koordinaci. Inspirujeme se pohybem zvířat, děláme pejsky, kočičky, žáby, medvědy a další, samozřejmě dle věkového rozpětí skupiny.  Součástí cvičení je následně cílený trénink jednotlivých dovedností s využitím mnoha zajímavých pomůcek. Zaměřujeme se na balanční dovednosti, koordinaci rukou-nohou, vytrvalost, stabilizaci trupu a samozřejmě protahování. Nezapomínáme ani na rytmická cvičení, nápodobu pohybů, orientaci v prostoru a postřeh – jakožto důležité prvky správného pohybu. Vše probíhá hravou a především nesoutěživou formou.

Kurz vede: fyzioterapeutka Mgr. Markéta Černá

Podmínky kurzu:

  • na kurz je nutné se předem přihlásit, a to přes náš rezervační systém na web.stránkách či telefonicky na 607 225 006 nebo e-mailem na [email protected].

 

Nevyhovují Vám vypsané časy cvičení?

Domluvte se s kamarádkou/kamarádem, která/ý má podobně staré děti a my Vám vytvoříme cvičení ve vhodném čase a na míru. Cena pak závisí na počtu dětí ve skupince:

při počtu 2 dětí cena 450,- za dítě

při počtu 3 dětí cena 350,- za dítě

při počtu 4 a více dětí cena 250,- za dítě

Potřebujete pomoci s tímto problémem?

Objednejte se k nám!
Kontaktujte nás telefonicky
+420 607 225 006