Triatlonové centrum Be Tri v Libockém dvoře

Sportovní centrum Be Tri je moderní tréninkové centrum pro všechny sportovně založené lidi, kteří se chtějí začít věnovat nebo se již aktivně věnují jak kompletnímu triatlonu, tak i jeho jednotlivým disciplínám. Sportovní centrum vzniká ve spolupráci s úspěšným a zavedeným centrem fyzioterapie Be Balanced a jeho hlavní myšlenkou je vytvoření optimálních podmínek pro všestranný rozvoj sportovců. Zaměřujeme se zvyšování výkonu sportovců odborným tréninkovým vedením a optimální tréninkovou zátěží a zároveň ve spolupráci s fyzioterapeuty Be Balanced napomáháme sportovcům vykonávat jejich oblíbený sport bez omezení, dlouhodobě, a tedy co nejefektivněji. Zázemí triatlonového centra je v zavedené lokalitě v Praze 6 v Libockém dvoře, jehož okolí nabízí perfektní zázemí pro společné tréninky.
Triatlonové centrum nabízí široký výběr společných aktivit jak v menších skupinách, tak i pro jednotlivce, kteří se chtějí zdokonalovat pod individuálním vedením našich trenérů. V našem portfoliu je nabídka skupinových tréninků běhu, cyklistiky, venkovního plavání, jógy, core. Kromě pravidelných sportovních tréninků pořádáme víkendové sportovní akce, předsezónní tréninkové soustředění, snažíme se do našich aktivit zapojovat celé rodiny formou nabídky alternativního programu pro nesportující protějšky, nabídkou hlídání a aktivit pro Vaše děti a mnoho dalšího.

V rámci našeho sportovního centra nabízíme následující služby:

Pravidelné tréninky plavání na otevřené vodě

Odborně vedené tréninky běhu se zaměřením na rozvoj
• Silových schopností
• Rychlostních schopností
• Vytrvalostních schopností
• Pohyblivosti a obratnosti
• Techniky běhu

Trénink přechodů mezi disciplínami a triatlonového depa
Tréninkové plány
Půjčovna a prodejna neoprenů a plaveckých pomůcek
Vedené cyklistické tréninky
Víkendové kempy
Organizace předsezónní triatlonové přípravy v zahraničí (Andalusie, Mallorca, Kanárské ostrovy)
Aktivity pro rodinné příslušníky
Hlídání dětí po dobu tréninku
Odborná konzultace a poradenství v oblasti triatlonové výbavy
Zázemí a služby renomovaného fyzioterapeutického centra Be Balanced (diagnostika běhu, šlapání, zátěžové testy, sportovní fyzioterapie)

Naše služby nabízíme formou jednorázových účastí na pravidelných trénincích nebo v balíčku služeb s pravidelnou měsíční platbou.

Více na stránkách Be Tri www.betri.cz/