Centrum Be Balanced – Libocký dvůr nabízí pro firemní klientelu

fyzioterapii a skupinová cvičení vedená fyzioterapeuty cíleně uzpůsobená pro zaměstnance kancelářských profesí

unikátní prostory pro pořádání firemních školení, seminářů, workshopů a team-buildingových aktivit.

 vlastní parkoviště

velmi klidnou lokalitu jen několik desítek metrů od Evropské ulice

Nabízíme netradiční benefit pro zaměstnance Vaší firmy v podobě pravidelných skupinových cvičení vedených profesionálními fyzioterapeuty, která jsou zaměřena na prevenci ale i léčbu poruch pohybového aparátu způsobených při sedavých zaměstnáních. Tyto problémy v dnešní době představují jedny z nejčastějších civilizačních chorob a představují tak značné riziko pro nejcennější zdroje většiny firem, tedy pro Vaše zaměstnance. Prevence v podobě pravidelných cvičení je velmi zajímavým a levným řešením zaměstnaneckých benefitů, ze kterých má užitek jak zaměstnanec v podobě upevněného zdraví, tak zaměstnavatel v podobě výkonných a zdravých zaměstnanců.

Skupinova_cviceni_BEBALANCED.jpg
Bolest-zad-cviky-fyzioterapie-Bebalanced
jak-zacit-s-behanim.jpg

Dále nabízíme přednášky na téma zdravého životního stylu, předcházení potíží pohybového aparátu, zdravého způsobu sportování, uvolňování přetížených partií v průběhu pracovního procesu apod.

Přednášky na zvolené téma můžeme připravit buď u Vás ve firmě, nebo v našich unikátních prostorách.

Přednášky a workshopy provádíme formou pasivní i interaktivní, kdy si přednášené téma mohou Vaši zaměstnanci rovnou vyzkoušet a tím znásobit množství informací, které si s sebou odnesou

Sal-prednaska
slider-psychoterapie

Ve spolupráci s našimi partnery poskytujeme školení a semináře zaměřené na osobní rozvoj zaměstnanců, zlepšení komunikace v pracovních týmech, pochopení reagování ve stresu a příprava na stresové situace.

Poskytujeme koučink a mentoring zkušených koučů s bohatou zkušeností zfiremního prostředí a nejvyšších firemních postů, kteří jsou zároveň vysoce kvalifikovaní v oblasti koučinku a mentoringu

pronájem pro semináře a workshopy

Naše centrum je také ideální pro pořádání firemních školení, seminářů, workshopů, které mohou být doplněny o sportovní team-buildingové aktivity, např. s využitím našeho triatlonového centra se zkušenými profesionálními trenéry.